סקירת וול סטריט 29.03.10

מאת: עמוס מאירי - מנהל דסק ניירות ערך זרים

למידע נוסף ומעבר לדף הראשי של: וולסטריט

סיכום היום ב"וול סטריט"


וול סטריט פתחה את השבוע האחרון לרבעון הראשון של 2010 בעליות שערים של כ- 0.5% על רקע חדשות טובות מכלכלות שונות בעולם ונתוני צריכה פרטית חיוביים שפורסמו טרם נפתח המסחר. שבוע עמוס בנתוני מאקרו שיגיע לשיאו ביום שישי עם נתוני התעסוקה החודשיים. זמן התגובה של המשקיעים לנתונים יהיה ארוך מכיוון שלא יתקיים מסחר ביום שישי עקב חג, הצפי הוא כי נוספו 190 אלף מקומות עבודה בחודש מארס. המשקיעים יעקבו טוב אחר נתוני המאקרו אשר ככל הנראה יכתיבו את המשך המגמה, ביום רביעי יתפרסם סקר התעסוקה של ADP, אשר ייתן פרומו לקראת דו"ח התעסוקה המרכז. אחרי חודש של עליות שערים השבוע נראה האם המשקיעים מוכנים לממש את הרווחים מהראלי האחרון בבורסות ניו יורק. לקראת סיום יום המסחר המדדים המובילים נסחרים בעליות של כ- 0.6% בהובלת סקטור האנרגיה והסחורות.

נתונים בולטים

*להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת "מסחר בבורסה – וול סטריט"
  • ההוצאה הפרטית רשמה עליה של 0.3% ואילו צריכה הפרטית נשארה ללא שינוי. הכלכלנים צפו עלייה של 0.1% בהכנסה ו-0.3% בהוצאה האישית.

חדשות בולטות

למידע נוסף ודיווחים בזמן אמת ניתן לעיין באתרנו בדף: בורסה לניירות ערך

  • הממשל האמריקני מתכוון למכור את חלקו ו "עושה סיבוב" בסיטי גרופ ( (C.ההערכות הן כי מכירת האחזקות תחל רק לאחר פרסום הדו"חות הכספיים הקרובים של סיטי, ב-19 באפריל.
  • אפל (AAPL) לא מפסיקה לספק כותרות וצפויה להודיע על השקת מערכת חדשה לפרסום בסלולר: האתר MediaPost דיווח בסוף השבוע כי מנכ"ל החברה, סטיב ג'ובס, תיאר את המערכת כ"מהפכנית" וכ"דבר הגדול הבא". לפי הדיווח, ג'ובס יחשוף את המערכת ב-7 באפריל, 4 ימים בלבד לאחר השקת מכשיר ה-iPad החדש של החברה.
  • פורד (F) הודיעה על מכירת חטיבת וולבו ב-1.8 מיליארד דולר ליצרנית הרכב הסינית, גילי.
  • הנפט נסחר בירידה של כ- 2.75% לרמה של 82.21 דולר לחבית.
  • התשואות על האג"ח ל 10 שנים נסחרות ללא שינוי ברמה של 3.86%.


מועד עריכה ופרסומה של עבודת האנליזה: 29/03/2010

כותב הסקירה: עמוס מאירי - מנהל דסק ניירות ערך זרים

גילוי נאות


מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך. "מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו. מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית. חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים. החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ. מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.
צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד