סקירה יומית 10.12.2019

10/12/2019

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בירידות בהיעדר עדכונים לגבי התקדמות בשיחות הסחר, כאשר הדד ליין של העלאת מכסים נוספת על יצוא סיני לארה"ב ב-15 לדצמבר מתקרב.

מדדS&P 500  איבד 0.11%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד 0.08%, ומדד הדאו ירד 0.09%.

בורסות אירופה ננעלו בירידות קלות, מדד הדאקס איבד 0.3%, ומדד פוטסי ירד 0.2%. 

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.842%.

מחיר הנפט WTI עליה 0.5% ל-$59.3 דולר לחבית. 

מחיר הזהב עלה 0.3% ל-$1,469 דולר לאונקיה. 

מדד הפחד VIX עלה 0.5% לרמה של 15.94 נקודות.

 

נתוני מאקרו 

ü      כלכלת בריטניה לא צמחה ברבעון השלישי בצל חוסר הוודאות סביב הברקזיט, לעומת צפי  להתכווצות של 0.2%. בחישוב שנתי שיעור הצמיחה עומד על 0.7%.

ü       אינפלציה בסין זינקה ב-4.5% בחודש נובמבר, שיעור הצמיחה הגבוה ביותר מ-2012. העלייה מיוחסת בעיקר לעליית מחירי המזון שזינקו ב-19%.

ü       מדד המחירים ליצרן בסין ירד 1.4% בנובמבר.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות באתר מיטב דש טרייד בכתובת www.meitavtrade.co.il

 

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד