סקירה 07.06

7/06/2019

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בעליות שערים בהובלת סקטור הטכנולוגיה.

מדדS&P 500  עלה 1.04%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק הוסיף 1.93% לערכו, ומדד הדאו עלה 1.02%.

בורסות אירופה ננעלו במגמה מעורבת, מדד הדאקס עלה 0.77%, ומדד פוטסי עלה 0.99%

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ירדה ל-2.083%.

 

מחיר הנפט WTI עלה 3.04% לרמה של 54.17$ לחבית.

מחיר הזהב עלה 0.17% ל-1,345.1$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX עלה 2.1% לרמה של 16.26 נקודות.

 

נתוני מאקרו

ü       מסרים מרגיעים מסין – נשיא סין בכנס ברוסיה אמר כי המתח בין המעצמות לא יוביל לשינוי בכיוון הצמיחה וכי ארה"ב לא מעוניינת להתנתק מסין.

ü       תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ירדה לאזור ה-2.06%, זוהי התשואה הנמוכה ביותר מאז ספטמבר 17' וזאת בעקבות דוח תעסוקה מאכזב (פרטים בהמשך הסקירה).

 

אירועים בולטים

ü       דוח תעסוקה מאכזב בארה"ב, הדוח מציג את העלייה הקטנה ביות במספר העובדים בשלושת החודשים האחרונים והתקררות בעלית כוח ההשתכרות של העובדים.

 

מניות שריכזו עניין

 

BYND (39.35%+לראשונה מאז הונפקה המניה פרסמה דוחות המראים הפסד של 6.6 מיל' ד', כלומר הפסד מתואם למניה של 0.14$, הכנסות הראו עליה של 215% וצפי לשנה הקרובה עליה של עוד 140%.

 

AIR FR (2.51%+המניה עולה לאחר שדווחה על מסירה של 81 מטוסים בחודש מאי, בסקירה משותפת של אנליסטים ב-Credit Suisse ו-Morgan Stanley נאמר כי החברה תעמוד ביעדים שלה לשנת 2019.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות באתר מיטב דש טרייד בכתובת www.meitavtrade.co.il

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד