סקירה יומית 31.05.19

31/05/2019

שווקי המניות בארה"ב סדרו את יום המסחר בירידות שערים.

כאשר השווקים סוגר את החודש הגרוע ביותר השנה.

מדדS&P 500  ירד 1.32%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד 1.6% לערכו, ומדד הדאו ירד ב 1.41%.

בורסות אירופה ננעלו במגמה ירידה, מדד הדאקס ירד 1.47% ומדד פוטסי ירד 0.78%

 

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ירדה ל-3.97%.

 

מחיר הנפט WTI ירד 5.97% לרמה של 53.21$ לחבית, הרמה הנמוכה שלו מאז חודש נובמבר, זאת בעקבות המכסים שטראמפ מטיל על סחורות ממקסיקו.

מחיר הזהב עולה 1.46% ל-1305.9$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX עלה 8.3% לרמה של 18.74 נקודות.

 

 

 

 

אירועים בולטים

ü       נשיא ארה"ב החליט להעמיד היטלים על יבוא אלומיניום פלדה ממקסיקו בשיעור של 5% ממקסיקו.

 

 

 

מניות שריכזו עניין

 

FB (3.03%-) צפוי להתקיים דיון בבית הדין האירופי לצדק בנוגע לדרכים של החברה להעביר מידע על אזרחים אירופאיים.

 

NIO (5.86%-) יצרנית הרכב החשמלית הסינית ממשיכה לרדת אחרי שהיא מציגה ירידה במשלוחים של הרכבים ברבעון השני ונמצאת בבעיה של תזרים מזומנים שצפויים להיגמר בסוף השנה הנוכחית.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות באתר מיטב דש טרייד בכתובת www.meitavtrade.co.il

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד