סקירה יומית 22.05.2019J

22/05/2019

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בירידות שערים.

מדדS&P 500  ירד 0.24%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק איבד 0.37%, ומדד הדאו  0.36%.

בורסות אירופה ננעלו במגמה מעורבת, מדד הדאקס ירד 0.1%, ומדד פוטסי עלה 0.1%

 

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ללא שינוי ב- 2.4%.

 

מחיר הנפט WTI ירד 3% לרמה של 61.24$ לחבית אחרי פרסום דוח המלאים בארה"ב שהראה עליה חדה במלאים לעומת הצפי לירידה.

מחיר הזהב עולה 0.03% ב-1,273$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX ירד 1.1% לרמה של 14.78 נקודות.

 

נתוני מאקרו

 

ü       אינפלציה בבריטניה עלתה בקצב של 2.1% בחודש אפריל, לעומת תחזית של 2.2%.

 

אירועים בולטים

.

 

 

מניות שריכזו עניין

TGT (%7.7+) ענקית הקמעונאות טרגט דיווחה עליה של 4.8% במכירות בחנויות זהות ברבעון הראשון, לעומת צפי של גידול של 4.1%. רווח למניה היה $1.53, מעל תחזית של $1.43.

 

QCOM (10.9%-) מניה יורדת אחרי פסיקה של בית משפט בארה"ב, לפיה חברה ניצלה לרעה את מעמדה המונופוליסטי בשוק השבבים ועברה על חוקי ההגבלים העסקיים האמריקאים.

 

TEVA (2.7%-) אתר חדשות בספרד דיווח כי משקיע וורן באפט מקדם ביחד עם בנק ההשקעות קרדיט סוויס רעיון של מיזוג של טבע עם חברת מיילן.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות באתר מיטב דש טרייד בכתובת www.meitavtrade.co.il

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד