סקירה יומית 02.05.19

2/05/2019

מדדים בארה"ב סגרו את יום המסחר בירידות שערים למרות פתיחה ירוקה, בהובלת חברות האנרגי ומגזרי טלקום ותשתיות.

מדדS&P 500  ירד 0.21%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד 0.43%, ומדד הדאו השיל 0.46%.

 

בורסות אירופה ננעלו בירידות שערים מלבד מדד הדאקס הגרמני שנותר ללא שינוי. מדד הפוטסי הבריטי השיל 0.5%.  

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים עלתה ב-1.43% ל- 2.547%.

מחיר הנפט WTI נפל 3.16% ל- 61.59$ לחבית, אחרי דיווח מלאי הנפט בארה"ב שהראה עליה של קרוב ל-10 מיליון חביות בשבוע החולף, יותר מהצפי ושיעור העלייה השבועית החד ביותר השנה.

 

מחיר הזהב ירד ב-0.94% ל-1,272.15$ לאונקיה.   

 

מדד הפחד VIX ירד 1.89% לרמה של 14.52 נקודות.

 

נתוני מאקרו

ü       דרישות האבטלה בארה"ב עלו ל-230 אלף בשבוע האחרון - שיא של 3 חודשים.

ü       הבנק המרכזי של בריטניה הותיר את הריבית לחודש מאי ללא שינוי, ב-0.75%.

 

אירועים בולטים

ü         אתר CNBC מצטט מקורות בממשל הטוענים כי ארה"ב וסין עשויות להודיע מחר על גיבוש הסכם הסחר.

 

מניות שריכזו עניין

TSLA (4.31%+) טסלה הודיעה על גיוס הון של עד $2 מיליארד, מתוכם $1.35 מיליארד באג"ח להמרה, ו $650 מיליון בהנפקת מניות, כולל השקעה של $10 מיליון על ידי אלון מאסק.

 

TEVA  (2.17%-) פרסמה דוחות מאכזבים לרבעון, רווח למניה היה $0.6 לעומת צפי של $0.59, על הכנסות של $4.3 מיליארד מתחת לתחזית של $4.38 מיליארד. אשררה תחזית ההכנסות והרווח לשנת 2019.  

 

 

 

 

 

MLNX  (ללא שינוי) אחד מבעלי המניות בחברת מלאנוקס הגיש תביעה ייצוגית ודורש מבית המשפט בארה"ב לעצור את מכירת החברה לענקית השבבים אנבידיה, בטענה כי חברה עברה על חוק פדרלי משום שלא סיפקה פירוט מספק לרשות ניירות ערך בארה"ב על עסקת הרכישה.

 

BNP FP (4.9%+) הבנק הגדול בצרפת בי.אן.פי. פריבה דיווח רווח נקי של $2.15 מיליארד דולר לרבעון הראשון, עליה של 22% מהתקופה הדומה אשתקד.

 

BYND  (163%+) ביונדמיט - חברה המייצרת תחליפי בשר הונפקה בשער 25$, סגרה את היום בשער 65.75.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות באתר מיטב דש טרייד בכתובת www.meitavtrade.co.il

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד