סקירה 29.04

29/04/2019

שווקי הון בארה"ב סיימו את יום המסחר ברמות שיא.

מדדS&P 500  עלה 0.11% לרמה של 2,943 נקודות, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק סגר בעליה של 0.19% למרות פתיחה שלילית, ומדד הדאו טיפס ב-0.04.

בורסות אירופה ננעלו ביציבות אחרי פרסום סקר הצרכנים והעסקים לחודש אפריל.

מדד הדאקס הגרמני עלה 0.04%, ומדד הפוטסי הבריטי הוסיף-0.33%.  

שווקים ביפן סגורים במהלך הימים הבאים לכבוד הכתרתו של הנסיך נרוהיטו, וישובו למסחר רגיל ב-6 במאי.

 

עונת הדוחות:

עד כה, 231 חברות במדד S&P 500 פרסמו דוחות, כאשר 77.5% מהחברות עקפו את תחזיות השוק, לפי נתוני  FactSet.

השבוע ידווחו 150 חברות במדד  S&P 500

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים עלתה ב- 1.06%.

מחיר הנפט WTI עולה ב-0.5% ל- 63.61$ לחבית אחרי שנשיא טראמפ פנה לקרטל היצרנים OPEC  בדרישה לנקוט צעדים שיבטיחו ירידה במחירי הנפט.

 

מחיר הזהב ירד 0.55% ל-1,281.65$ לאונקיה.   

 

מדד הפחד VIX עלה 2.4% לרמה של 13.04 נקודות.

 

נתוני מאקרו

ü       הוצאות הצרכנים בארה"ב עלו בחודש פברואר ב-0.9% - העלייה החודשית החדה ביותר ב-10 השנים האחרונות, ומעל לתחזיות לעלייה של 0.2% בלבד.

ü       סנטימנט כלכלי בגוש האירו בחודש אפריל ירד לרמה הנמוכה ביותר בשנתיים האחרונות. סנטימנט הצרכנים מדינות האיחוד ירד לרמה של 104 נקודות לעומת 105.6 נקודות במרץ.

 

אירועים בולטים

 

ü       שר האוצר האמריקאי סטיבן מנוצ'ין אמר כי שיחות הסחר בין ארה"ב לסין נמצאות בשלבים הסופיים.

 

מניות שריכזו עניין

SPOT (0.07%-) ספוטיפיי דיווחה מספר משתמשי הפרמיום שעלה על 100 מיליון משתמשים. הכנסות הרבעון הראשון עלו ב-32.5% ל-$1.68 מיליארד, יותר מהתחזית. צופה עלייה של 30% בהכנסות שנתיות.

 

PSTI (6%+) פלוריסטם הישראלית הודיעה על הקדמת לוח הזמנים המתוכנן בניסוי CLI  אחרי שגייסה יותר מ-50% מהחולים בארה"ב, אירופה ובישראל, מה שיאפשר לה לבצע אנליזה של תוצאות הביניים לגבי יעילות המוצר כבר בעוד כשנה, לאחר תום תקופת המעקב הנדרשת.

 

   

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות באתר מיטב דש טרייד בכתובת www.meitavtrade.co.il

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד