סקירה יומית 2.4.19

2/04/2019

שווקי המניות בארה"ב סיימו את יום המסחר במגמה מעורבת אחרי שלושה ימי עליות על רקע נתוני מאקרו חלשים. באירופה המסחר ננעל בעליות שערים בהובלת מדדי הפוטסי הבריטי והדאקס הגרמני.

מדדS&P 500  סגר את היום ללא שינוי, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק עלה 0.25% ומדד הדאו השיל 0.3%. מניות חברות התעופה, סקטור האנרגיה וחברות פארמה היו במוקד ההתעניינות.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ללא שינוי ב- 2.48%.

מחיר הנפט WTI זינק ב-1.8% לרמה של 62.78$ לחבית.

מחיר הזהב עלה ב-0.3% ל-1,294$ לאונקיה.   

 

מדד הפחד VIX ירד בסיום המסחר 0.4% לרמה של 14.8 נקודות.

 

נתוני מאקרו

v      הזמנות מוצרי בני קיימא בארה"ב ירדו בפברואר ב-1.6%, יותר מהירידה הצפויה של 1.1%.

 

אירועים בולטים

ארגון הסחר העולמי (WTO) חתך את תחזית הצמיחה בסחר העולמי ב-2019 ל-2.6% על רקע אי הודאות הכלכלית וסכנת התמשכות מלחמות הסחר בין המדינות המובילות.  

מחיר הביטקוין קפץ 23% לרמה הגבוהה בחצי השנה האחרונה.

 

 

מניות שריכזו עניין

מניות חברות התעופה רשמו עליות לאחר שדלתא ( DAL6.1%+) העלתה תחזית רווח והכנסות לרבעון הראשון. 

 

WBA (13.1%-) – רשת בתי מרקחת וחנויות נוחות וולגרינס דיווחה רווח רבעוני שפספס תחזיות והורידה תחזיות רווחיות לשנת 2019.

 

DOW(5.5%+) חברת הכימיקלים החלה להיסחר כחברה עצמאית לאחר ספין-אוף מחברת האם דאו-דופונט.

 

 

 

 

 

 

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות באתר מיטב דש טרייד בכתובת www.meitavtrade.co.il

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד