סקירת וולסטריט שבועית 26-30.10.2015

12/11/2015

המסחר בוול סטריט השבוע התנהל על רקע חדשות מאקרו והחלטת הריבית של הפד, בנוסף עונת הדוחות צוברת תאוצה כאשר חברת אפל דיווחה השבוע והציגה דוחות טובים, אך פושרים בהביט של השוק הסיני (בו יש פוטנציאל צמיחה גבוה). לעומת זאת חברת עליבאבא הצליחה לנפץ את התחזיות וזינקה בחדות.

 

במהלך השבוע, המסחר התנהל בעצבנות מסוימת אולם לאחר שהבנק המרכזי הודיע כי החליט להשאיר את הריבית ללא שינוי (לא ממש הפתיע את המשקיעים) פצחו המדדים בראלי. הפד ממשיך לשלוח רמזים כי תיתכן העלאה בחודש דצמבר הקרוב.

 

בנוסף, בגזרת פרסומי המאקרו, הייתה אכזבה קלה השבוע לאחר שדווח כי הכלכלה האמריקאית צמחה ברבעון השלישי של שנה בכ-1.5% בלבד, בעוד שהתחזיות עמדו על צמיחה של 1.6%-2%.

 

אפל(AAPL) - החברה הציגה השבוע את הדוחות הכספיים שלה ואומנם עקפה את התחזיות כמו ב-12 רבעונים האחרונים שלה, אולם החששות מהשוק הסיני התאמתו כאשר ההכנסות של החברה בסין ירדו ב0.5%, הרווח למניה עמד על 1.96 דולר כאשר התחזיות עמדו על רווח 1.88 דולר למניה

 

מקדונלד'ס (MCD)- פרסמה גם היא השבוע את דוחותיה והוכיחה למשקיעים כי שינוי התדמית שהיא מנסה להוביל בשנים האחרונות בהחלט נושא פירות, החברה הציגה רווחים שעלו על הציפיות, הרווח עמד על כ-1.04 דולר למניה בהשוואה ל- 1.09 דולר למניה ברבעון המקביל אשתקד.

 

חדשות בולטות בוול סטריט

 

 

·         מדד הליבה של הוצאות צריכה פרטית – עליה של 0.1% לעומת צפי של 0.2%

·         הזמנות מוצרים ברי קיימא – ירידה של כ-0.4% בהזמנות לעומת צפי ירידה של כ-0.1%

·         תביעות אבטלה ראשוניות- 260 אלף תביעות חדשות לעומת צפי של 263 תביעות חדשות

·         מדד מחירי הבתים של קייס-  עליה של כ-5.1% בהתאם לצפי

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד