סקירה שבועית וול סטריט 10-14.10/2014

 
השבוע החולף נחתם בעליות שערים קלות במדדים המובילים על רקע ההתאוששות באירופה לנוכח פרסום נתונים פיננסיים חיובים ביבשת. עונת הדו"חות בוול סטריט בעיצומה כאשר החברות ממשיכות לפרסם נתונים ולעדכן את תחזיות ההכנסות והרווחים לרבעונים הבאים. השבוע לא פורסמו נתוני מאקרו מהותיים והשוק הגיב בהתאם ונסחר ברצועה צרה ביותר כאשר מדד ה-P&S עלו או ירד בין 0.1% ל – 0.1% במשך ארבעת ימי המסחר האחרונים. מחזורי המסחר גם הם בירידה כאשר מחזור המסחר לשבוע החולף עמד על 6 מיליארד דולר בממוצע. נדמה שהמשקיעים ממתינים לקראת אפשרות של ראלי סוף שנה ולעונת החגים שתתחיל באופן רשמי בחג ההודיה וטירוף הקניות הנלווים אליו ב- Black Friday.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון מכירות קמעונאיות-  המכירות הקמעונאיות עלו ב 0.3% לעומת צפי לעלייה של 0.2%.
 תשואת אג"ח ארה"ב ל-10 שנים עומדת על 2.32%
 החוזים העתידיים על מחיר הזהב עומדים על 1185$ לאונקיה.
 מחיר חבית נפט = 75.44$


חדשות בולטות


 ענקית האינטרנט והמסחר הסיני, עליבאבא (BABA) הודיעה כי סך המכירות ב"יום הרווקים" הסיני שהתקיים השבוע הסתכם ב-9.3 מיליארד דולר. 43% מהקניות נעשו השנה באמצעות הסלולר. מדובר בגידול של 60% אל מול ההכנסות ביום הרווקים בשנה שעברה שהסתכמו ב- 5.8 מיליארד דולר.
 ברקשייר האת'וואי ((BRK.B הודיעה שתרכוש את חברת הסוללות דורסל מידי חברת פרוקטר אנד גמבל (G&P) בעסקת ענק בשווי 4.7 מיליארד דולר

 

מועד עריכת הסקירה:  14/11/2014
גילוי נאות
מסמך זה הוכן על ידי מיטב דש טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב דש טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב דש נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב דש" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב דש", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב דש/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב דש עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב דש מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב דש (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב דש טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד