סקירה שבועית וול סטריט 03-06.11.2014

 
שבוע המסחר בבורסה התאפיין בעליות שערים קלות במדדים המובילים הנושמים שוב אוויר פסגות לאחר הירידות החדות שנרשמו בתחילת חודש אוקטובר. לאחר סיום ההקלה הכמותית בארה"ב, הבנקים המרכזיים בעולם הפכו לאגרסיביים יותר ופועלים להחלשת המטבע המקומי ורומזים לביצוע הקלות כמותיות משלהם. ביום ד' הרפובליקנים לקחו את השליטה בסנאט ונדמה שעובדה זו עודדה את המשקיעים. השבוע פורסמו נתונים משוק העבודה האמריקאי התומכים בהמשך מגמת השיפור והירידה בשיעור האבטלה .קצב יצירת המשרות היה נמוך במקצת מהצפוי (214 לעומת 235 אלף), אך הנתונים לחודשים הקודמים עודכנו כלפי מעלה.
עונת החגים וחגיגת הקניות בארה"ב מתקרבת, ובשבוע הבא נוכל לקבל טעימה מהמזרח בדמות יום קניות מיוחד "סייבר מאנדיי".  ענקית המסחר המקוון באינטרנט, עליבאבא הסינית (BABA) תצא ביום שני בתאריך 11.11.2014 (יום הרווקים, (Singles Day בקמפיין שיווק ומכירות אגרסיבי. בשנה שעברה נפח המכירות של עליבאבא ביום זה בלבד עמד על 5.8 מיליארד דולר. מעניין יהיה לעקוב אחר ביצועי הקמעונאיות כמו בארה"ב לקראת יום שישי השחור ((Black Friday.
מחירי האנרגיה והסחורות נמצאים ברמות שפל כאשר מחיר Brent סביב רמה של 80 דולר לחבית.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול סטריט
 שיעור האבטלה בארה"ב ירד ל-5.8% אל מול צפי של 5.9% ללא שינוי.
 תביעות דמי אבטלה ירדו לרמה הנמוכה ביותר מאז תחילת שנות האלפיים.
 קצב יצירת משרות חדשות היה נמוך מהצפי והסתכם ב 214 אלף.

חדשות בולטות
  אופיס דיפו (ODP)  - חברת הציוד המשרדי דיווחה על רווח של 10 סנט למניה. מעל צפי שעמד על 9 סנט למניה. החברה העלתה את תחזית הרווח שלה לשנה הקרובה בעקבות מיזוג עם החברה המתחרה אופיס מקס.

 עליבאבא (BABA) דיווחה על רווח של 45 סנט למניה על הכנסות של 2.74 מיליארד דולר, לעומת צפי של 44 סנט למניה על הכנסות של 2.6 מיליארד דולר.

 

מועד עריכת הסקירה:  09/11/2014
גילוי נאות
מסמך זה הוכן על ידי מיטב דש טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב דש טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב דש נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב דש" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב דש", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב דש/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב דש עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב דש מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב דש (מיטב דש טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב דש טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד