סקירה שבועית וול סטריט 04-08.11.2013

   
שבוע המסחר בוול סטריט הסתיים בעליות נאות לאחר פרסום נתוני מפתיע לטובה בנוגע משרות שנוספו לשוק העבודה האמריקאי באוקטובר. עיני המשקיעים נשואות לפרסום נתונים כלכליים העשויים לשפוך אור ולרמוז על תחילת הפסקת תכנית ההקלה הכמותית ורכישות האג"ח על ידי הבנק הפדרלי, בנוסף ,פרמיית הסיכון של ארה"ב, בדמות התשואות על אג"ח ל-10 שנים ממשיכות לעלות ונסחרות סביב 2.74%. ציוצים רבים נשמעו השבוע ברחבי וול סטריט עם הנפקת טוויטר ((TWTR כאשר בסיום יום המסחר הראשון  לאחר ההנפקה, המניה סגרה בעליה של 72% ממחיר ההנפקה שעמד על 26$, מאידך, בשישי המניה נופלת בשיעור של כ-8% לסביבות 41$ למניה. גם ישראלית הונפקה השבוע בוול סטריט, חברת WIX השלימה הנפקה מוצלחת לפי שווי שוק של 600 מיליון דולר לפי מחיר של 16.5$ למניה. ג'נט לין, מחליפתו של יו"ר הפד ברננקי, צפויה לנאום השבוע (ה') וייתכן ותחשוף את עמדותיה בנוגע למדיניות המוניטארית.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הכנסה פרטית – עליה בשיעור של 0.5% בחודש ספטמבר.
 הוצאות צרכנים – עליה של 0.2% בחודש ספטמבר.
 שיעור חסכון הפרטי עלה מ4.7% ל 4.9%, הנתון הגבוה ביותר מאז דצמבר 2012.


חדשות בולטות


  טוויטר (TWTR) – ענקית המיקרו-בלוג ורשת הציוצים השלימה הנפקה מוצלחת השבוע כשמחיר המניה נסק מעל ל70% ממחיר המקסימום בהנפקה הראשונית שעמד על 26$. עם זאת, המניה צנחה ביום שישי בשיעור של כ-7% וסגרה במחיר 41.65$.
 עונת הדו"חות מגיעה לישורת האחרונה כאשר CSCO ענקית החומרה ו-וול מארט ענקית הקמעונאות יפרסמו את תוצאותיהן הכספיות ברביעי ובחמישי בהתאמה.

 

מועד עריכת הסקירה:  11/11/2013

גילוי נאות
מסמך זה הוכן על ידי מיטב דש טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב דש טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב דש נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב דש" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב דש", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב דש/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב דש עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב דש מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב דש (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב דש טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד