סקירה שבועית וול סטריט 14-18.10.2013

 
שבוע המסחר התנהל בצל השביתה הממשלתית החריפה ביותר בתולדות ארה"ב. השביתה התנהלה סביב חוסר רצון הרפובליקנים לאשר את רפורמת הבריאות של נשיא ארה"ב אובמה. בנוסף הרפובליקנים התנגדו להעלות את תקרת החוב, מה שיצר חשש לחדלות פירעון של הכלכלה הגדולה בעולם. השווקים התנהלו בעליות שערים לאורך כל השבוע כאשר המדדים המובילים שוברים שיאים חדשים מדי יום וזאת בציפייה שהמשבר ייפתר והממשלה תחזור לתפקוד מלא. ואכן, ביום חמישי הגיעו הצדדים לפשרה וכל 800 אלף עובדי הממשלה שבו לעבודתם. עונת הדוחות לרבעון האחרון החלה וגם היא תרמה לעליות הניכרות במדדים. במיוחד יש לציין את מניית גוגל אשר חצתה את רף 1000 הדולרים לאחר פרסום דוחות חיוביים ביותר. 


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 ***עקב שביתת הממשלה, לא התפרסמו רוב נתוני המאקרו השבועיים***


 דרישות דמי אבטלה ראשוניות עמדו על 358 אלף לעומת צפי של 335 אלף דרישות 


חדשות בולטות


  נטפליקס (NFLX) – מעבר לעסקה שנחתמה עם סוני על סדרות וסרטים מקוריים, החברה נמצאת בשיחות עם ספקי כבלים בארה"ב להוסיף את האפליקציה שלהם לקופסאות השידור של חברות הכבלים אשר ייתנו ללקוחותיהם אופציה לשדר את סרטי התוכן וסדרות החברה מהאינטרנט ישירות לטלוויזיה דרך אותם ספקים
 ג'ונסון אנד ג'ונסון ((JNJ- מדווחת על רווח למניה של 1.36$( צפי 1.324$) ומכירות של 17.575 מיליארד כאשר הגידולים במכירות התרופות תרמו לצמיחת החברה ועקפו את מתחריהם הרבעון. החברה החלה לחזק את מערך התרופות שלה עם 8 תרופות חדשות מאז 2011.
 סיטי ((C-  מדווח על תוצאות רבעוניים די חלשים, בשורה התחתונה דיווח הבנק על 1.02$ רווח למניה לעומת צפי של 1.04$ וכן בשורה העליונה דווח על מחזור מכירות של 17.88 מיליארד דולר לעומת צפי של 18.6 מיליארד. הבנק הציג חולשה בעיקר בחטיבת ההשקעות שכן חלה ירידה מהותית במסחר באג"ח ובהכנסות בחטיבת המשכנתאות.

 

מועד עריכת הסקירה:  18/10/2013

גילוי נאות
מסמך זה הוכן על ידי מיטב דש טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב דש טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב דש נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב דש" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב דש", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב דש/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב דש עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב דש מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב דש (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב דש טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד