סקירה שבועית וול סטריט 24-28.06/2013

 
לאחר שבועיים סוערים של ירידות בשווקים, השבוע נחתם בעליה בכל המדדים המובילים. שבוע המסחר האחרון נפתח בטלטלה כלפי מטה כאשר סין הודיעה שמצב נזילותה סביר וכנראה לא יהיה צורך בתכנית תמריצים נוספת. יום לאחר מכן קיימה מסיבת עיתונאים שבה הובהר שעדיין ישנה מצוקת נזילות בשווקים הנגרמת מגורמים עונתיים שייתכן וייעלמו בהדרגה. בתוך כך, המדדים עברו לעליות לאורך כל השבוע כאשר נתוני המאקרו תומכים וזאת למרות תחזית צמיחה נמוכה של 1.8% במקום צפי של 2.4% לגבי הרבעון הראשון של השנה. המסחר בארה"ב הושפע לחיוב גם מכיוון אירופה כאשר ביום חמישי הגיעו להסכמות שרי האוצר של הגוש בכל הנוגע לסיוע לבנקים ביבשת. נראה כי התקופה הקרובה עומדת  להיות תנודתית כאשר כל שביב מידע מאקרו כלכלי או נאום של הפד יטו את הכף לכאן או לכאן.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד מחרי הבתים של קייס שילר(חודשי) עלה ב 2.5% לעומת צפי של 1.1%
 תוצר מקומי גולמי(רבעוני) עמד על 1.8% לעומת צפי של 2.4%
 מדד מנהלי הרכש עמד 51.6 לעומת צפי של 56 נקודות


חדשות בולטות


 נשיא הפד בניו-יורק חיזק השבוע את דבריו של ברננקי כשאמר שתכנית התמריצים תאט ועשויה להסתיים באמצע 2014 רק במידה והכלכלה תתאושש. בנוסף, ציין שהוא מעריך שתכנית רכישת האג"ח בהיקף של 85 מליארד דולר בחודש תמשך לעוד זמן רב ושעלייה בריבית כנראה עדיין רחוקה.
 שלושה אנלסיטים חתכו את מחיר היעד של מניית אפל לממוצע של 440 דולר. אפל צפויה לפרסם את דוחותיה בחודש הבא והאמונה היא שמכירות האייפון יחלשו יותר מהצפוי לרבעון ושלא נראה אייפון חדש עד ספטמבר.
 אנליסטים ב BMO שיפרו את המלצתם למניית זואטיס, הספין אוף האחרון מבית פייזר, לתשואת יתר עם מחיר יעד של 36 דולר
מועד עריכת הסקירה:  30/06/2013

גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד