סקירה שבועית וול סטריט 13-17/05/2013

 
שבוע המסחר התאפיין במגמת עלייה ברורה בהמשך ישיר לשבוע שעבר. רוב המדדים המרכזיים הגיעו לרמות שיא חדשות כאשר גם מניות שעד כה נסחרו בטווחים צרים הראו פריצה מרשימה כלפי מעלה. נתוני המאקרו השבוע היו מעורבים אך כמו שניתן לראות לא מנעו מהשוק את רצף העליות של השבועות האחרונים. הסיפור המרכזי בשווקים סובב סביב הצהרתו של הבנק המרכזי בארה"ב אשר הודיע כי בכוונתו להפסיק או לצמצם בצורה ניכרת את תכנית רכישות האג"ח הנוכחית בחודשים הקרובים בעקבות השיפור בשוק העבודה.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט:


 המכירות הקמעונאיות עלו ב 0.1% כאשר הצפי היה לירידה של 0.3% מה שמשקף עליה בהוצאות הצרכנים.
 מדד המחירים לצרכן החודשי ירד ב 0.4% לעומת צפי לירידה של 0.2%.
 תביעות ראשוניות לדמי אבטלה הגיעו ל 360 אלף איש לעומת צפי של 330 אלף. איתות שלילי מהצפוי המשקף עלייה ברמת דורשי דמי האבטלה.


חדשות בולטות:


  מניית גוגל ממשיכה לשבור שיאים ועברה השבוע את רף ה-900 דולר למניה.
 סיסקו דיווחה על רווח למניה של 0.51$ לעומת צפי של 0.49$. כתוצאה מכך המנייה חצתה לראשונה את מחיר 22 הדולרים כשמתחילת השנה היא נסחרה בטווח צר שבין 20-22 דולרים.
 יאהו וטוויטר הכריזו על שת"פ שישלב את פעילות החברות כאשר הכוונה היא לשלב ציוצים אישיים רלבנטיים בסיפורי החדשות שהגולשים יקראו.

 

מועד עריכת הסקירה:  17/05/2013

גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד