סקירה שבועית וול סטריט 06/05 - 10/05/2013

 
שבוע המסחר החולף התנהל ביציבות עם עליות מתונות בעזרת רוח גבית שמגיע מאירופה ואסיה.  שוק התעסוקה בארה"ב ממשיך להשתפר עם נתוני אבטלה שירדו לשפל של כ 5 שנים, בכירים בפד שוקלים את המשך תוכנית ההרחבה כמותית. ברננקי בנאומו התייחס להמשך הסיכונים הגלומים בשוק, בעיקר לסביבת הריבית הנמוכה אשר מעודדת משקיעים לנוע לעבר אפיקים מסוכנים ולמעקב אחרי מקרים כאלו בכדי שלא לתת לסקטור מסוים להתנפח למימדים לא רצויים. 
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט
 נתוני תביעות אבטלה ירדו ל-323 אלף לעומת צפי של 335 אלף.
 המלאים הסיטונאים למרץ עלו ב0.4% לעומת הצפי בשוק שעמד על 0.3% , המכירות הסיטונאיות ירדו ב1.6%, הירידה החדה ביותר מזה 4 שנים.
 נאום ברננקי - האם מימון השווקים בעתיד יוכל להתמודד עם דיפולט משמעותי?
חדשות בולטות
  קרן הריט אביב ריט ((AVIV  שהפכה ציבורית במרץ האחרון זינקה ביותר מ30% מאז ההנפקה. הקרן מחזיקה במאות מרכזי אחיות וסיעוד פרטיים ברחבי ארה"ב, הציפייה היא כי הביקושים רק יגברו עם הזדקנות האוכלוסייה.
 מניית גוגל (GOOG) רשמה השבוע עלייה של 3% ובכך סגרה מחיר שיא (880.23$).
 מניית וולט דיסני ((DIS רשמה שיא כל הזמנים לאחר שחרור דוחות עם נתונים מרשימים, החברה רשמה רווח של 79 סנט למניה לעומת תחזיות של 76 סנט.
 מניית חברת ההלבשה גאפ ((GPS רשמה ביום שישי עלייה מרשימה של 5% לאחר שבחמישי פורסמו נתוני דוחות מוצלחים – רווח של 69 סנט למניה לעומת תחזיות של 56 עם גידול של 7% במכירות.
 איזיצ'יפ הישראלית (EZCH) לאחר פרסום דוחות מרשימים רשמה השבוע עלייה של 13% , החברה דיווחה על רווח של 15.3 מיליון דולר לעומת 14.4 מיליון דולר בתקופה מקבילה אשתקד.

 

 

מועד עריכת הסקירה:  10/05/2013

גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד