סיכום שבועי וול סטריט 01-05/04/2013

 
שבוע מסחר תנודתי בוול סטריט התנהל בעליות עד לצניחה לקראת הסופ"ש עם ירידות בסגירת המסחר בחמישי כתגובה לאיום מצפון קוריאה. בשישי המדדים נצבעו אדום על רקע  פרסומים מדאיגים בדמות נתוני התעסוקה בארה"ב. נתוני התעסוקה המאכזבים הצביעו על תוספת משרות בהיקף של 88 אלף בלבד לעומת צפי האנליסטים שחזו תוספת משרות כפולה. לקראת סיום המסחר ביום שישי מדד ה- S&P יורד מהשיא ההיסטורי של 1570 נקודות לסביבה של 1550 נקודות והוא יורד כעת בשיעור של 0.66%.
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט
 ארה"ב מאקרו: נתוני תעסוקה לחודש מרץ מאכזבים, כמו כן צפויה התרחבות מסוימת בגירעון המסחרי. לעומת זאת שיעור האבטלה ירד מעט לרמה של 7.6%, מדובר על שיעור האבטלה הנמוך ביותר מדצמבר 2007.
 הדולר נפל כתגובה לנתוני התעסוקה לאחר שעמד כמעט על שיא רמתו בשמונת החודשים האחרונים, אינדקס DXY העוקב אחר התנודות  הדולר לעומת שינוי בשערי מטבעות בעולם משיל כ 0.2 אחוז.
חדשות בולטות
  למרות הסנטימנט השלילי בשוק מניית פייסבוק FB מוסיפה לעלות לאחר שהכריזה בחמישי על אפליקציית FB HOME חדשה למכשירי האנדרואיד.
 סמסונג, ענקית הטכנולוגיה הקפיצה את הרווח ברבעון ראשון, עקפה את כל התחזיות ברווח התפעולי בעקבות מכירות הגלקסי בשווקים מתעוררים. מניית החברה נסחרת בבורסת לונדון תחת סימול SMSN.
 חברת משחקי הרשת זינגה (ZNGA) הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת ההימורים BWIN, כתגובה המניה השלימה זינוק שבועי של כ- 15%.
 לאחר ירידה של 4 ימים ברציפות מניית צ'ק פוינט ((CHKP הגיעה לרמה הנמוכה ביותר מזה 4 חודשים, לקראת סוף השבוע קיבלו המלצות מאנליסטים שונים לכדאיות רכישה וכתגובה תיקנה בסופ"ש ועלתה מעל 1% למרות סנטימנט הירידות בשוק.

 

מועד עריכת הסקירה:  5/4/2013
עורך הסקירה: עופר גוטמן – מנהל דסק ניירות ערך זרים

גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד