סיכום שבועי וול סטריט 25/02 - 01/03/2013

 
המסחר בוול סטריט התאפיין בתנודתיות רבה כאשר נתוני מאקרו חלשים מהמזרח, הבחירות באיטליה וכן הקיצוץ התקציבי בארה"ב משפיעים על מצב רוחם של המשקיעים. מנגד, פורסמו מספר נתוני מאקרו חיובים דוגמת מדד מנהלי הרכש ומדד אמון הצרכנים שהפתיעו לטובה.
נשיא ארה"ב, ברק אובמה הביע את אכזבתו: "הרפובליקנים מסרבים להצעת התקציב שלי, הם משמיצים אותי, הקיצוצים יגרעו 0.5% מהתמ"ג.
למרות שבוע המסחר התנודתי , המדדים המובילים שומרים על ערכם כאשר מדד הדאו-ג'ונס שומר על רמה של מעל 14000 נקודות ומדד ה-S&P עומד נע מעל 1500 נקודות סמוך לסיום המסחר ביום שישי.
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט
 צריכה פרטית – עליה של 0.2% בצריכה הפרטית לחודש ינואר, בהתאם לציפיות האנליסטים.
 הכנסה פרטית – צניחה בשיעור של 3.6% בהכנסה הפרטית לחודש ינואר, גבוהה יותר מהתחזיות המקדימות והצפי לצניחה בשיעור מתון של 2.6%.
 חדשות בולטות
 פייסבוק (FB) – הודיעה כי תכנס מסיבת עיתונאים ב-7 למרץ ותודיע על מתיחת פנים ועיצוב חדש לניוז-פיד. המניה מגיבה בעליות שערים ביום שישי בשיעור של קרוב ל-2%.
 מניית אפל (AAPL) ממשיכה בירידה כאשר השבוע הגיעה לשפל של שנה, סמוך לסיום המסחר ביום שישי מחיר המניה עומד על 431.3$, השמועות מדברות על כך שמנהלי החברה שוקלים האם לחלק דיבידנדים לבעלי המניות.
 רשת הקמעונאות בסט ביי (BBY) עקפה את תחזיות הכלכלנים, בין היתר החברה נקטה במדיניות השוואת מחירים בעונת החגים האחרונה מה שהוביל לשיפור בתוצאות.

 

 

 

מועד עריכת הסקירה:  01/03/2013

גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד