סקירת וול סטריט 29.08.12


המחסר בוול סטריט התנהל הערב במגמה חיובית כשבמוקד עמדו פרסומם של מספר נתוני מאקרו מרכזיים בארה"ב. החשש מהרעה נוספת במשבר החובות האירופאי וההשפעות האפשריות של הרעה זו הן על האיחוד האירופאי והן על הכלכלה הגלובלית ממשיכים להעיב על הסנטימנט הכללי. מנגד הציפיות להתערבות נוספת בשווקים על ידי הפרדרל ריזרב והבנק האירופאי המרכזי הפכו כמעט לקונצנזוס. השאלה היא כבר לא אם הם התערבו אלא מתי בדיוק זה יקרה.מציאות זו דחפה את המדדים בוול סטריט להציג עליות שערים משמעותיות בתקופה האחרונה. ובהתאם הציפיות הן שביום חמישי הקרוב בכנס הבנקאות בג'קסון הול הנגיד האמריקאי ברננקי יכריז על תוכנית תמריצים נוספת. בשוק הסחורות החוזים על הזהב נסחרו היום בירידות של כ-0.62% ומחירה של אונקיה אחת נקבע על רמה של 1,659 דולר. החוזים על הנפט ירדו בכ-0.9% ומחירה של חבית אחת נקבע על כ-95.45 דולר. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה חיובית: הנסד"ק עולה בכ-0.13% הדאו-ג'ונס עולה בכ-0.05% וה- s&p500 עולה בכ-0.09%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון מכירות הבתים עלה בכ-2.4% לרמה הגבוהה ביותר מאז אפריל 2010. האינדקס עלה לרמה של כ-101.7 נקודות ביולי. עלייה של כ-12.4% מאז יולי 2011.
 הממשלה האמריקאית העלתה את תחזית הצמיחה לרבעון השני לרמה של כ-1.7%. עלייה מעט גבוהה מאשר ציפו האנליסטים.


 חדשות בולטות


 חברת הטכנולוגיה הישראלית איזיצ'יפ (EZCH) ממשיכה בשבוע התנודתי. לאחר שמניית החברה עלתה בכ-8% אתמול היום היא יורדת בכ-3.5% במחזור גבוה המרגיל.
 ענקית החיפוש גוגל (GOOG) עולה לרמה הגבוהה ביותר שלה מזה כשנה עם עלייה של כ-1.7% למחיר של כ-686 דולר על רקע פרסום החברה כי אין היא נפגעת בצורה משמעותית מתוצאות המשפט בין אפל לסמסונג.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.654%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  29/08/12


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד