סקירת וול סטריט 15.08.12


המסחר בוול סטריט התנהל היום במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים. במוקד תשומת הלב של המשקיעים עמדו פרסומם של מספר נתוני מאקרו חיוביים אשר דחפו את השוק כלפי מעלה. החשש ממשבר החובות האירופאי והאטה העולמית ממשיכים להעיב על סנטימנט הכללי של המשקיעים. השמועות והציפיות לגבי תוכניות הרחבה כמותית נוספות עמדו מאחורי גל העליות האחרון אך ככול שמתפרסמים יותר נתוני מאקרו חיוביים הסיכוי שתוכנית הרחבה כמותית כזאת תצא לפועל הולך וקטן. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליות של כ-0.85% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-94 דולר. החוזים על הזהב עולים גם הם ומחירה של אונקיה אחת נקבע על רמה של 1,607 דולר וזאת לאחר עלייה יומית של כ-0.3%.לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת: הנסד"ק עולה בכ-0.46% ה- s&p500 עולה בכ-0.11% והדאו ג'ונס יורד בכ-0.03%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד המחירים לצרכן לחודש יולי נותר ללא שינוי על אף שמרבית הכלכלנים ציפו לעלייה של כ-0.2%. נראה שהסיבה ליציבות הינה ירידת המחירים בסקטור האנרגיה.
 מדד האמפייר סטייט אשר מודד את הייצור במדינת ניו יורק הציג תוצאה שלילית בפעם הראשונה מאז אוקטובר 2011. ציפיות האנליסטים היו דווקא לעליות במדד.


חדשות בולטות


 ענקית הטכנולוגיה סאן-דיסק (SNDK) עולה בכ-2.5% לאחר שהחברה הכריזה היום על תוספת חדשה לתוכנת הפלאש שלה. תוספת זו אמורה להאיץ את פעילות התוכנה ואף מותאמת למערכות אחרות מלבד ווינדוס. מניית החברה הגיעה בשיא כבר לרמה של כ-42.25 דולר למניה.
 מניותיהן של חברות הסלולר הישראליות סלקום ופרטנר עולות בצורה חדה במהלך יום המסחר על רקע הדוחות הכספיים אשר פורסמו בבוקר . המניות עולות בכ-14% וכ-10% בהתאמה, הרבה מעבר לפער הארביטראז' שנוצר בין סיום המסחר בארץ לבין פתיחת המסחר בארה"ב.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.8%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  15/08/12


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד