סקירת וול סטריט 08.08.12


המסחר בוול סטריט התנהל הערב במגמה מעורבת על רקע ירידות השערים בבורסות המובילות באירופה מצד אחד ותקוות המשקיעים לתוכנית הרחבה כמותית מצד שני. מדד ה-S&P ממשיך לעלות אחרי שאתמול הציג את נתוני הסגירה הגבוהים ביותר בזה שלושה חודשים. נדמה כי חוסר בנתוני מאקרו משמעותיים בשוק המקומי הובילו למסחר התנודתי היום כאשר המשקיעים נושאים את עיניהם בציפייה לנתוני התעסוקה והצמיחה אשר יבשרו על הסיכויים כי הבנק הפדרלי אכן יכריז על תכנית כמותית נוספת (QE3). הבורסות הגדולות באירופה כאמור סיימו בירידות שערים על רקע נתוני מאקרו מאכזבים כגון נתון התפוקה התעשייתית שירד בכ-0.3% והורדת תחזית הצמיחה הבריטית לכ-0.6% בלבד. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות שערים ומחירה של חבית אחת נקבע על רמה של כ-93.38 דולר וזאת לאחר ירידה יומית של כ-0.32%, החוזים על הזהב מציגים עלייה מתונה של כ-0.23% ומחירה של אונקיה אחת נקבע על רמה של 1616 דולר. כרגע לקראת סיום המסחר המדדים המובילים עדיין נסחרים ברובם במגמה מעורבת עם נטייה לירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-0.15% ה- s&p500 עולה בכ-0.04% והדאו-ג'ונס נסחר גם הוא בעליות שערים של כ-0.05%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד הפריון ועלות העבודה פורסם היום לפני תחילת המסחר,והציג עלייה של 1.7% אל מול צפי מוקדם לעלייה של 1.3%.


 חדשות בולטות


 חברת סודה הישראלית (SODA)  פרסמה היום את דוחותיה לרבעון השני של שנת 2012. החברה הכתה את התחזיות המוקדמות והציגה רווחי שיא. הכנסות החברה גדלו בכ-49% וחצו לראשונה את רף 50 מיליון הדולר. מניית החברה הגביה במחזור מסחר גבוהה אשר התאפיין בתנודתיות רבה, בתחילת המסחר המניה הציגה עלייה יפה שהתמתנה במהלך היום. לקראת סיום המסחר המניה נסחרת סביב רמת הפתיחה שלה.
 מניית חברת איזיצ'יפ (EZCH) הישראלית צונחת הערב במהלך המסחר בכ-25% . החברה פרסמה היום את דוחותיה לרבעון השני אשר אומנם תאמו לצפי המוקדם של האנליסטים. אך החברה צופה כי החלק השני של 2012 צפוי להיות חלש יותר מהתחזיות המוקדמות ולכן היא עדכנה כלפי מטה את התחזיות שלה. מה שגרר את הצניחה החופשית במחיר המניה.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.64%

 

 


מועד עריכת הסקירה:  08/08/12


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד