סקירת וול סטריט 11.07.12


המסחר בוול סטריט התנהל הערב בירידות שערים, וזאת למרות שבתחילת היום פורסמו מספר נתוני מאקרו חיוביים. הסנטימנט השלילי שהתקבע בשוק לאחר הפרסום האחרון מדיוני הריבית בועידת השוק הפתוח של פדרל ריזרב ממשיך להכתיב את המגמה בשוק. המשקיעים אשר ציפו לאיזו שהיא בשורה או פעולה מצד הבנק המרכזי האמריקאי התאכזבו.בנוסף משבר החובות המתגלגל באירופה ממשיך לשחק תפקיד מרכזי ולהעיב על הסנטימנט הכללי, וזאת למרות הצגתה של תוכנית הצנע הספרדית אתמול בפני הפרלמנט המקומי. החשש מפני האטה כלל עולמית בצירוף ההתחלה המאכזבת יחסית של עונת הדוחות שולחים את וול סטריט ליום שישי רצוף של ירידות שערים. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות שערים ומחירה של חבית אחת נקבע על רמה של כ-85.8 דולר וזאת לאחר ירידה יומית של כ-0.23%, החוזים על הזהב מציגים ירידה מתונה של כ-0.07% ומחירה של אונקיה אחת נקבע על רמה של 1,574 דולר. בערך מאמצע יום המסחר ניתן היה לראות שינוי מגמה. והמדדים המובילים התחילו לטפס כלפי מעלה ובעצם למחוק את רוב הירידות היומיות. ירידות אשר בשיאם הגיעו כבר ליותר מ-1.5% במדד הנסד"ק. כרגע לקראת סיום המסחר המדדים המובילים עדיין נסחרים ברובם בטריטוריה השלילית: הנסד"ק יורד בכ-0.75% וה- s&p500 יורד בכ-0.49% והדאו-ג'ונס יורד בכ כ-0.25%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הנתון השבועי לתביעות לדמי אבטלה ירד בכ-20,000 יחסית לשבוע שעבר והציג רמה של כ-350 אלף תביעות בלבד. ציפיות האנליסטים היו דווקא לעלייה במספר התביעות.
 מדד מחירי הייבוא רשם ירידה גבוהה מהצפוי של כ-2.7% לעומת צפי של כ-1.5% בלבד.


 חדשות בולטות


 ענקית הקופונים האינטרנטית גרופון (GRPN) עולה בכ-1.4% במהלך היום לאחר שאתמול הגיעה המניה לשער הנמוך ביותר מאז הנפקתה בתחילת השנה. מחיר המניה של החברה נמוך ביותר מכ-60% ממחיר ההנפקה הראשוני.
 חברת המדיה האמריקאית נטפליקס (NFLX) עולה בכ-4% לאחר שמנכ"ל החברה הודיע היום כי יותר משתמשיה צפו ביותר ממיליארד שעות תוכן בחודש יוני.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.48%

 

 


מועד עריכת הסקירה:  11/07/12


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד