סקירת וול סטריט 18.06.12


המסחר בוול סטריט התנהל במגמה מעורבת על רקע זכייתה של המפלגה השמרנית בבחירות ביוון מצד אחד ועליית התשואה על האג"ח הממשלתי הספרדי לשיאים חדשים מצד שני. כאמור מפלגת "הדמוקרטיה החדשה" אשר תומכת בתוכנית הצנע ובהישארות בגוש האירופי מסתמנת כמנצחת בבחירות אשר נערכו אתמול ביוון. תוצאה זו כנראה מסמלת את תחילתה של פעילות הרחבה אשר מתכנן הבנק האירופי המרכזי בו יפעל להגדלת הנזילות של המוסדות הפיננסיים הגדולים ביבשת. בנוסף להודעות מעודדות אלו גם נתוני הבנייה המקומיים לחודש מאי אשר פורסמו היום הציגו עלייה יחסית לחודש שעבר ואף תאמו את ציפיות האנליסטים. הודעות אלו אמנם היו אמורות לעודד את המשקיעים אך עליית תשואות האג"ח של ספרד אל מעבר ל-7% העיבו על השווקים והמדדים הגדולים פתחו את היום עמוק באדום. נדמה כי המשקיעים אינם מאמינים כי שיפור מצבה של יוון הינו פיתרון לטווח ארוך למשבר החוב ויש לפעול לחילוץ מקיף יותר של מדינות מתקשות כמו ספרד, אירלנד וקפריסין. בשוק הסחורות החוזים על הזהב יורדים בכ-0.1% לרמה של 1,627 דולר לאונקיה והחוזים על הנפט נסחרים בירידה גם כן, מחירה של חבית אחת עומד על כ-83.1 דולר.לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.8% ה-s&p500 עולה בכ-0.15% והדאו- ג'ונס יורד בכ-0.2%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד מחירי הדיור לחודש יוני פורסם היום ונקבע על רמה של 29 נקודות בהתאם לצפי המוקדם.


 חדשות בולטות


 מניית ענקית הקופונים גרופון (GRPN) קיבלה היום המלצת קניה על ידי מחלקת האנליזה של מורגן סנטלי. מחיר היעד החדש נקבע על 18 דולר תחת הקטגוריה של תשואת יתר. מניית החברה הגיבה בזינוק של כמעט 11%
 חברת מלנוקס הישראלית (MLNX) מרכזת עניין רב במהלך המסחר לאחר ההודעה על שיתוף הפעולה בינה לבין חברת Connect IB אשר מתמחה בפתרונות אחסון לשרתים. מניית החברה מזנקת בכ-7%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.58%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  18/06/12


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד