סקירת וול סטריט 07.06.12


המסחר בוול סטריט התנהל הערב במגמה מעורבת. האירוע שריכז את מירב תשומת הלב היה נאומו של יו"ר הפדרל ריזרב, בן ברננקי. הצפי המוקדם היה כי בנאום זה יכריז הנגיד האמריקאי על השקתה של תוכנית תמריצים חדשה (QE3). בסופו של דבר ברננקי לא הציג תוכנית חדשה אלא רק חזר על ההבטחות הקודמות שלו להעניק תמיכה לשווקים במידה הצורך. מיד לאחר תחילת נאומו של ברננקי מול הקונגרס התחילה להיחלש המגמה החיובית שהשתלטה על השוק בימים האחרונים. אירוע מרכזי לא פחות היה בסין שם לראשונה מאז 2008 החליט הבנק המרכזי להפחית את הריבית בכ-0.25% וזאת במטרה לעודד את הצמיחה. באירופה הותיר אתמול יו"ר הבנק המרכזי מריו דרגי את הריבית על כנה ברמה של 1%. בנוסף הוא התחייב להמשיך ולתמוך בבנקים ביבשת על ידי הזרמת כספים בעלות נמוכה לפחות עד ינואר 2013. בגזרת הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות שערים של כ-0.65% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-84.75 דולר. החוזים על הזהב יורדים בכ-2.8% ומחירה של אונקיה עומד על כ-1,589.את העליות הערב הוביל סקטור הקונגלומרטים שהציג עלייה של כ-1.37% לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת: הנסד"ק יורד בכ-0.48% הדאו-ג'ונס עולה בכ-0.38% וה- s&p500 יורד בכ-0.01%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון התביעות לדמי אבטלה הציג תוצאה של כ-377 אלף תביעות בלבד. תוצאה טובה מהציפיות עם ירידה של כ-12 אלף תביעות יחסית לחודש שעבר.
 אשראי הצרכנים לחודש אפריל הציג רמה של כ-6.5 מיליארד דולר. זו העלייה הקטנה ביותר מאוקטובר האחרון אך עדיין חודש שמיני ברציפות של עליות.


 חדשות בולטות


 חברת התוכנה הישראלית קומברס (CMVT) הציגה היום את דוחותיה הרבעוניים. החברה דיווחה על רווח נמוך מהצפוי של כ-343 מיליון דולר בלבד. מניית החברה יורדת בכ-4%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.65%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  07/06/12


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד