סקירת וול סטריט 25.05.12


המסחר בוול סטריט התנהל היום במגמה מעורבת על רקע הודעתה של הממשלה הסינית שעל פי ההערכות הבנקים הגדולים במדינה לא יעמדו ביעדי ההלוואה שהציבו לעצמם בפעם הראשונה מזה שמונה שנים. מצד שני נתון אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן הפתיע לטובה כאשר הציג את התוצאה הגבוהה ביותר בחמש השנים האחרונות. החדשות מיבשת אירופה ממשיכות לתת את הטון לאופי המסחר גם היום עם גיוס האג"ח של ספרד שהצליחה אמנם לגייס את כל הסכום אשר הציבה לעצמה אך בריבית גבוהה יחסית לציפיות. על אף גיוס לא מוצלח זה ההודעה שנתנה את הטון במסחר האירופי היא פרסום מדד אמון הצרכנים הגרמני לחודש אפריל אשר הציג תוצאה טובה מציפיות האנליסטים שצפו ירידה יחסית לחודש מרץ.  בשוק הסחורות החוזים על הנפט מציגים עליה נוספת במחיר לרמה של כ-90.8 דולר, עליה של כ-0.2%. החוזים על הזהב עלו גם הם ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ- 1,570 דולר וזאת לאחר עליה של כ-0.85%. את הירידות הוביל סקטור הפיננסים אשר הציג ירידה של כ-0.4% בממוצע. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בירידות שערים: הדאו ג'ונס יורד בכ-0.7% הנסד"ק יורד בכ-0.1% וה-s&p500 יורד בכ-0.25%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 מדד אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן עלה לכ-79.3 נקודות, תוצאה טובה מציפיות האנליסטים


 חדשות בולטות


 חברת טבע (TEVA) הישראלית ריכזה הערב עניין רב במהלך המסחר. מנכ"ל החברה ג'רמי לוין קיים היום שיחת וועידה עם המשקיעים ודיווח על הורדה של תחזיות הרווח וההכנסה של החברה לשנת 2012. מניית החברה יורדת בכ-0.2%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.745%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  25/05/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד