סקירת וול סטריט 21.05.12

 
שבוע המסחר בוול סטריט נפתח היום בעליות שערים. וזאת בניגוד למגמה השלילית ששלטה בשוק במהלך השבוע שעבר אשר הוגדר כשבוע הגרוע ביותר מאז תחילת שנת 2012. הדיווחים שהגיעו מוועידת ה G-8הצליחו להפיג במקצת את חששות המשקיעים ואף לזרוע אופטימיות קלה. הצהרות המנהיגים לגבי חשיבות הישארותה של יוון כחלק אינטגרלי מגוש האירו והרצון המשותף לעודד תוכניות צמיחה בניגוד לתוכנית צנע. הצליחו להפיג במקצת את חששות המשקיעים ושלחו את המדדים במרבית הבורסות מסביב לעולם להיסחר בעליות שערים. הרשת החברתית פייסבוק ממשיכה לרכז עניין רב ביום המסחר השני שלה, בורסת הנסד"ק הודתה כי במהלך הנפקה ביום שישי היו מספר תקלות טכניות אשר מנעו מהמשקיעים לקבל אינדיקציה לגבי סטאטוס ההוראות שהם העבירו.בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליות שערים של כ-1.3% ומחירה של חבית אחת נקבע על רמה של כ-93 דולר. החוזים על הזהב נסחרים סביב רמת הבסיס ומחירה של אונקיה אחת נקבע על 1,591 דולר. סקטור חומרי הגלם הוביל הערב את העליות בוול סטריט וזאת לאחר שהוסיף כ- 2.67% לערכו.סקטור נוסף שהציג עליות משמעותיות הערב הוא סקטור הטכנולוגיה אשר עלה בכ-2.61% .   לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-2.45% הדאו-ג'ונס עולה בכ-1.08% וה-s&p500 עולה בכ-1.58%

נתונים בולטים

  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פרסמו היום נתוני מאקרו מהותיים


 חדשות בולטות


 מניית חברת רוזטה ג'נומיקס (ROSG) מרכזת עניין רב במהלך המסחר ומזנקת בכ-25% לקראת סיום ההנפקה הצפוי מחר של 632,057 מניות נוספות וזאת במטרה לגייס 2.2 מיליון דולר.
 חברת פסייבוק (FB) ממשיכה לרכז עניין רב במהלך יום המסחר השני שלה, מניית החברה משילה כ10% משוויה במחזור מסחר אדיר של מעל 150 מיליון מניות לקראת סיום המסחר.
 מניית חברת אפל (AAPL) עולה בערב בכ-5.6% לאחר פרסומים של מספר סקירות אוהדות מצד אנליסטים אשר צופים לגדולות מהדור הבא של מכשיר האייפון אשר צפוי להגיע לשוק בהמשך השנה.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.731%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  21/05/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד