סקירת וול סטריט 11.05.12


יום המסחר האחרון לשבוע זה התאפיין במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים.חששות המשקיעים מהשינויים הפוליטיים באירופה בדגש על החלפת השלטון הן ביוון והן בצרפת העיבו כל השבוע על סנטימנט המשקיעים ודחפו את השוק כלפי מטה. הורדת תחזית הצמיחה העתידית באירופה כפי שפורסמה היום על ידי האיחוד האירופאי תרמה גם היא להתבססות הסנטימנט השלילי. מנגד חיזוק למגמה החיובית הגיעה ממדד סנטימנט הצרכנים אשר טיפס לרמתו הגבוהה ביותר מאז תחילת המשבר.בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-1.24% לרמה של כ-95 דולר לחבית. החוזים על הזהב נסחרים גם הם בירידות שערים ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,581 דולר לאחר ירידה של כ-0.9%. סקטור הפיננסים הוביל הערב את הירידות בוול סטריט לאחר שהשיל  0.9% מערכו. מנגד סקטור התחבורה הציג עלייה של כ-0.26%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת: הנסד"ק עולה בכ-0.01%  בעוד הדאו ג'ונס יורד בכ-0.28% וה- s&p500 יורד בכ-0.34%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 סנטימנט הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן הציג תוצאה גבוהה בהרבה מציפיות האנליסטים עם רמה של כ-77.8 נקודות, כמעט 2 נקודות מעל הצפוי. הנתון גם הראה שיפור של ממש מנתוני החודש הקודם שעמדו על כ-76.4 נקודות.


 חדשות בולטות


 ענקית הבנקאות JP מורגן (JPM) יורדת בכ-9.2% במהלך היום בעקבות הודעת החברה על הפסדים בגובה של כ-2 מיליארד דולר עקב מהלכי גידור לא מוצלחים והשקעות מסוכנות שלא נשאו פרי. לאור ההודעה, רשות ניירות הערך האמריקאית הודיעה כי תפתח בחקירה כנגד הבנק על המהלכים שנקט הבנק כדי לצמצם הפסדים אלו
 חברת הביו-מד הישראלית פלוריסטם (PSTI) ממשיכה להציג עליות שערים לאחר שבתחילת השבוע פורסם כי שימוש בטכנולוגיית שיכפול תאי הגזע של החברה על מח עצם של חולה סופני הציל את חייו.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.841%

 

מועד עריכת הסקירה:  11/05/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד