סקירת וול סטריט 07.05.12


המסחר בוול סטריט התנהל הערב במגמה מעורבת על רקע אי הודאות אשר יצרו תוצאות הבחירות המפתיעות מיוון ומצרפת שבשני המקרים העם בחר נשיאים אשר מתנגדים לתכניות החילוץ הקיימות ודוגלים ברפורמה לכל עניין הסדרי החוב האירופיים. השפעת תוצאות הבחירות הייתה ניכרת בתחילת יום המסחר באירופה אך לקראת סיום המסחר המגמה וחלק מבורסות אירופה דווקא סיימו בעליות שערים את יום המסחר. נתון מאקרו חיובי מאוד פורסם היום במשק האמריקאי כאשר האשראי הצרכני הציג עלייה שביעית ברציפות. לא רק שנתון זה סיפק את הקפיצה הגבוהה ביותר מזה 11 שנים אלא הוא ניפץ את תחזיות האנליסטים ביותר מכ-100% ולכן אין ספק שפרסומו נתן אוויר לשינוי המגמה השלילית במדדים הגדולים וסיום בדומה לאשר התרחש היום באירופה. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות שערים ומחירה של חבית אחת אף ירד מתחת לרף 100 הדולרים לחבית לרמה של כ- 98.05 דולר לאחר ירידה יומית של כ-0.5%. החוזים על הזהב גם כן נסחרים בירידה של כ-0.5% ומחירה של אונקייה נקבע על כ-1637 דולר.  סקטור מוצרי הצריכה הוביל הערב את עליות השערים עם עלייה של כ- 0.6% בממוצע. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת: הנסד"ק עולה בכ-0.1% הדאו- ג'ונס יורד בכ-0.2% וה s&p500 עולה בכ-0.05%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 נתון האשראי הצרכני פורסם לחודש מרץ פורסם היום והצביע על גידול של כ-21.3 מיליארד דולר בעוד הצפי המוקדם היה לעלייה מתונה יותר של כ-10 מיליארד דולר.


 חדשות בולטות


 מניית ענקית הביטוח AIG (AIG) יורדת בכ-3.4% לאחר שממשלת ארה"ב הודיעה ביום שישי לאחר סיום המסחר כי בכוונתה למכור 169 מיליון מניות של החברה במחיר של 30.5 דולר למניה. מדובר במחיר נמוך ביחס למחיר הסגירה שנקבע למניה ביום שישי מחיר אשר עמד על 32.83 דולר.
 חברת אודיו קודס (AUDC)  פרסמה היום את דוחותיה לרבעון הראשון של שנת 2012. החברה דיווחה על הכנסות של 32.3 מיליון דולר אל מול צפי מוקדם של 33.44 מיליון דולר. מניית החברה מגיבה בעלייה של 3.14%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.877%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  07/05/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד