סקירת וול סטריט 04.05.12

 
ירידות שערים חדות אפיינו הערב את המסחר בוול סטריט, דוח התעסוקה שפורסם היום לפני תחילת המסחר הצביע על יצירה של 115 אלף משרות חדשות. בעוד הצפי המוקדם היה כי נתון זה יעמוד על רמה של 163 אלף משרות חדשות. הנתון המאכזב קבע את כיוון המסחר וצבע את המסכים באדום.בשוק הסחורות החוזים על הנפט ירדו אל מתחת לרף 100 הדולר וזאת לאחר שנחתכו בכ-3.8% ומחירה של חבית נפט אחת נקבע על רמה של כ-98 דולר. החוזים על הזהב עלו בכ-0.59% לרמה של 1,644 דולר לאונקיה. הסקטורים שהובילו את הירידות הערב היו סקטור האנרגיה שירד בכ-2.09% וסקטור הטכנולוגיה שירד בכ-1.92%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-1.98% הדאו – ג'ונס יורד בכ-1.12% וה- s&p500 יורד בכ-1.41%


נתונים בולטים 

 *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 דוח התעסוקה המלא לחודש אפריל פורסם היום והצביע על תוספת של 115 אלף מקומות עבודה חדשים וזאת אל מול צפי מוקדם של 163 אלף משרות חדשות.


 חדשות בולטות


 חברת לינקדאין (LNKD) פרסמה אמש את דוחותיה הכספיים לרבעון הראשון של שנת 2012. החברה הציגה הכנסות של 188.5 מיליון דולר אל מול צפי להכנסות של 178 מיליון דולר. מדובר בזינוק של יותר מ 100% בשורת ההכנסות של החברה ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. בשורה התחתונה החברה הציגה רווח נקי של 5 מיליון דולר ביחס ל 2 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. מניית החברה מגיבה בזינוק של 8.7%
 חברת דולבי (DLB) אשר מתמחה בטכנולוגיות שמע הודיעה היום על שיתוף פעולה עם חברת מייקרוסופט (MSFT). במסגרת שיתוף פעולה זה עתידה מייקרוסופט לכלול את מקודדי השמע והוידאו של דולבי במערכת ההפעלה החדשה שלה, ווינדוס 8. מניית החברה הגיבה בזינוק של 17%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.88%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  04/05/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד