סקירת וול סטריט 02.05.12


המסחר בוול סטריט התנהל הערב במגמה מעורבת. יום המסחר התחיל בירידות שערים וזאת עקב האכזבה מסקר ה-ADP והפרסום של מספר נתוני מאקרו שליליים באירופה.משבר החובות המתפשט באירופה ממשיך להדאיג את המשקיעים ונתוני האבטלה באירופה הגיעו היום לשיא של 15 שנה. בהמשך יום המסחר השתנתה במקצת המגמה אך הסנטימנט נשאר שלילי בעיקרו.בשוק הסחורות החוזים על נסחרים בירידה של כ-0.47% ומחירה של אונקיה אחד עומד על כ-1,654 דולר. החוזים על הנפט נסחרים גם הם בירידות שערים ומחירה של חבית אחת עומד על כ-105 דולר לאחר ירידה יומית של כ-0.8%.  סקטור האנרגיה והסקטור הפיננסי הובילו הערב את הירידות כשירדו 1.27% ו- 0.79% בהתאמה. מנגד כביטוי למגמה המעורבת ניתן לראות את עלייה של כ-0.1% בסקטור התחבורה וסקטור השירותים. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת: הנסד"ק עולה בכ-0.3% הדאו- ג'ונס יורד בכ-0.1% וה s&p500 יורד בכ-0.25%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 סקר ה-ADP לחודש אפריל הציג תוספת 119 אלף משרות אל מול צפי מוקדם לתוספת של 183 אלף משרות
 מדד ההזמנות ממפעלים הציג ירידה של 1.5% בהתאם לצפי המוקדם. ההזמנות של מוצרים שאינם ברי קיימא עלו בכ-0.5% וההזמנות של מוצרים ברי קיימא ירדו בכ-4%


 חדשות בולטות


 חברת הביומד הישראלית פרוטליקס (PLX) קיבלה את אישורה של רשות המזון והתרופות האמריקאית – FDA לשיווק תרופת החברה אשר אמורה לתת מענה למחלת הגושה. מניית החברה עולה בכ-15.2% בעקבות הודעה זו.
 חברת ההלבשה אמריקן איגל (AEO) עולה בכ-17.5% במהלך היום בעקבות הודעת החברה על העלאת צפי הרווחיות לרבעון הראשון מ 8-10 סנט למניה לכ- 18-20 סנט למניה.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.922%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  02/05/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד