סקירת וול סטריט 01.05.12


יום המסחר בוול סטריט התנהל במגמה חיובית על רקע פרסומו של מדד מנהלי הרכש. כאמור, דלילות המסחר באירופה בעקבות "חג הפועלים" הפנתה את עיניי המשקיעים למשק המקומי שם נתוני המאקרו המוצלחים שפורסמו היום דחפו את השווקים למעלה. בנוסף למדד מנהלי הרכש אשר הציג עלייה לרמה של כ-54.8 נקודות, נתון המעיד על צפי להתרחבות בפעילות העיסקית המקומית גם נתון הוצאות הבנייה הציג עלייה ראשונה מזה שלושה חודשים. נדמה כי העליות המתונות מצביעות על המתנת המשקיעים לנתוני התעסוקה אשר צפויים להתפרסם ביום שישי. סקר הADP אשר יפורסם מחר ייתן את האינדיקציה למצב התעסוקה במשק האמריקאי וצפוי לתת את הטון לאופי המסחר במהלך שארית השבוע. עונת הדוחות קרובה לסיום ואתמול לאחר סיום המסחר היה תורה של חברת אלוט תקשורת הישראלית אשר הציגה דוחות טובים מהצפוי עם עלייה בהכנסות של יותר מ-40%.  שוק הסחורות עורר עניין רב במהלך היום כאשר החוזים על הנפט עולים בכ-1.2% לרמה של 106 דולר לחבית. החוזים על הזהב נסחרים ללא שינוי, ומחירה של אונקיה אחת נקבע על רמה של 1,665 דולר. סקטור הפיננסים הוביל את המגמה החיובית במשק עם עלייה של כ-1.3% בממוצע. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.13% הדאו- ג'ונס עולה בכ-0.51% וה-s&p500 עולה בכ-0.58%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד מנהלי הרכש עלה לרמה של כ-54.8 נקודות, עלייה של כ-1.8 נקודות מעבר לציפיות הכלכלנים
 מדד הוצאות הבנייה עלה בכ-0.1%, עלייה ראשונה מזה שלושה חודשים. ציפיות האנליסטים דווקא היו לעלייה גבוהה יותר של כ-0.5%.


 חדשות בולטות


 חברת הביומד הישראלית פרוטליקס (PLX) מעוררת עניין רב במהלך המסחר על רקע הכרעתה של רשות המזון והתרופות האמריקאית – FDA על אישור שיווק לתרופת החברה אשר אמורה לתת טמענה למחלת הגושה. הודעת ה-FDA   צפויה להתפרסם לאחר שעות המסחר. מניית החברה נסחרת בירידה של כ-11%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.956%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  01/05/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד