סקירת וול סטריט 26.04.12

 
המסחר בוול סטריט התנהל הערב במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים. את הכיוון הכתיבו נתוני המאקרו. הסנטימנט הכלכלי של הועד האירופאי פורסם היום ונקבע על רמתו הנמוכה ביותר מאז חודש דצמבר. נתון הדרישות הראשוניות לדמי אבטלה שפורסם כשעה לפני פתיחת המסחר הציג ירידה קטנה מהצפי של מספר דורשי האבטלה. אבל את מירב תשומת הלב ריכז הנתון המפתיע של מדד מכירות הבתים בהמתנה אשר זינק בכ-4.1% והצליח לקבע את הסנטימנט החיובי בשוק. עונת הדוחות נמשכת במרץ ומספר חברות ענק חשפו את דוחותיהם לרבעון הראשון של שנת 2012 במהלך היממה האחרונה. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליה של כ-0.43% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-104.57 דולר. החוזים על הזהב עולים בכ-0.93% ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,657 דולר. הסקטורים הבולטים הערב היו: סקטור האנרגיה שעלה בכ-1.23% ,סקטור הקונגלומרטים וסקטור השירותים שאר הציגו עלייה של כ-1.03% כל אחד. לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.79% והדאו-ג'ונס עולה בכ-0.94% וה-s&p500 עולה בכ-0.72%


נתונים בולטים

  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 נתון התביעות הראשוניות לדמי אבטלה פורסם היום ונקבע על רמה של 388 אלף דורשי אבטלה חדשים. מדובר בירידה קלה ביחס לנתון הקודם שעודכן היום כלפי מעלה לרמה של 389 אלף דורשי אבטלה. הצפי המוקדם היה כי נתון זה יעמוד על רמה של 375 אלף דורשי אבטלה.
 מדד מכירות הבתים בהמתנה פורסם היום והציג זינוק של 4.1% בחודש מרץ לשיא של 23 חודשים


 חדשות בולטות

 חברת האנרגיה הגדולה בעולם, אקסון מובייל (XOM) פרסמה היום את דוחותיה לרבעון הראשון. החברה הציגה ירידה של כ- 11% בשורת הרווח הנקי אשר נקבע על 2 דולר למניה בעוד הצפי המוקדם היה לרווח של 2.1 דולר למניה. בתקופה המקבילה אשתקד הציגה החברה רווח של 2.14 דולר למניה. מניית החברה הגיבה בירידה של כ-1%
 ענקית מוצרי המזון והמשקאות פפסיקו (PEP) פרסמה גם היא את דוחותיה היום והציגה שורת רווח של 1.13 מיליארד דולר. מדובר בתוצאה מאכזבת במקצת ביחס לתקופה המקבילה אשתקד אז נעמד הרווח של החברה על 1.14 מיליארד דולר
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.959%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  26/04/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד