סקירת וול סטריט 23.04.12


המגמה השלילית שאפיינה היום את המסחר באסיה ואירופה ממשיכה לארה"ב. והמסחר בוול סטריט התנהל הערב בירידות שערים. אירופה ממשיכה להעיב על השווקים והחשש כי חוסר הוודאות הפוליטי עשוי לפגוע בניסיונות להתמודד עם משבר החובות המתגלגל. פרסום של נתוני מאקרו מאכזבים הן בסין והן באירופה ביססו סופית את המגמה השלילית. בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-0.84% לרמה של 103 דולר לחבית. החוזים על הזהב יורדים גם הם ומחירה של אונקיה אחת נקבע על רמה של 1,637 דולר. מחיר אשר מבטא ירידה של כ-0.35%. סקטור חומרי הגלם הוביל הערב את הירידות כשהציג ירידה של 1.98% לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-0.95% הדאו- ג'ונס יורד בכ-0.75% וה-s&p500 יורד בכ-0.8%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום לא פרסמו נתוני מאקרו מהותיים


 חדשות בולטות


 יצרנית המזון האירופית נסטלה הכריזה היום על רכישתה של מחלקת מזון התינוקות של ענקית התרופות האמריקאית פייזר (PFE) בסכום של כ-11.8 מיליארד דולר. מניית החברה האמריקאית יורדת בתגובה בכ-0.75%.
 חברת צ'ק פוינט (CHKP) הישראלית הציגה את דוחותיה הכספיים לפני תחילת המסחר. החברה דיווחה על רווחים של כ-74 סנט למניה והכנסות של כ-313.3 מיליון דולר ברבעון הראשון, מעט מעבר לציפיות הכלכלנים. אל אף נתונים אלו מניית החברה יורדת בכ- 5% בעקבות הודעת החברה כי היא צופה לירידה משמעותית ברווחים בעתיד הקרוב.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.933%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  20/04/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד