סקירת וול סטריט 19.04.12


מגמה מעורבת עם נטייה לירידות שערים אפיינה הערב את המסחר בוול סטריט. יום המסחר התאפיין בתנודתיות רבה. תמיכה למגמה החיובית הגיעה מכיוון ההמשך החיובי של עונת הדוחות. כשבראש הרשימה ניתן למצוא את בנק אוף אמריקה ומורגן סטנלי אשר פרסמו דוחות טובים מן הצפוי. הסנטימנט החיובי קיבל חיזוק נוסף מאירופה שם הצליחה הנפקת האג"ח של ספרד. מנגד שורה של נתוני מאקרו מאכזבים בארצות הברית קיבעו את הכיוון כלפי מטה וצבעו את המסכים באדום. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות של כ-0.4% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-102.7 דולר. החוזים על הזהב מציגים עלייה של כ-0.1% ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,641 דולר. לקראת סיום המחסר נמשכת המגמה השלילית והמדדים המובילים נסחרים בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-0.78% הדאו ג'ונס יורד בכ-0.62% וה s&p500 יורד בכ-0.62% 


נתונים בולטים

  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 התביעות הראשוניות לדמי אבטלה פורסמו היום ונקבעו על רמה של 386 אלף. מדובר בירידה של כ-2,000 דורשי אבטלה ביחס לנתון הקודם.
 נתון מכירות הבתים הקיימים לחודש מרץ הצביע על מכירות של כ- 4.48 מיליון בתים קיימים וזאת בחישוב שנתי. הצפי המוקדם היה שנתון זה יציג מכירות של 4.620 מיליון בתים גם כן בחישוב שנתי.
 מדד האינדיקטורים המובילים לחודש מרץ פורסם גם הוא היום והצביע על עלייה של 0.3%. הצפי המוקדם היה כי נתון זה יציג עלייה של 0.2%


 חדשות בולטות


 חברת מלאנוקס הישראלית (MLNX)  פרסמה אמש את דוחותיה לרבעון הראשון של השנה והציגה הכנסות של 88.7 מיליון דולר. מדובר בעלייה של כ-61% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. החברה הציגה רווח למניה של 51 סנט אל מול צפי מוקדם של 34 סנט. מניית החברה מגיבה בזינוק של כ-50%
 מניית יצרנית תיקי היוקרה האמריקאית טומי החל להיסחר היום תחת הסימול TUMI בבורסת ניו יורק. החברה הונפקה אתמול לאחר סיום המסחר לפי שער של 18 דולר למנייה. ביום במהלך יום המסחר הראשון זינקה המניה בכ-45% וריכזה עניין רב מצד המשקיעים.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.95%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  19/04/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד