סקירת וול סטריט 17.04.12

 
החדשות המעודדות מאירופה התווספו להמשך החיובי של עונת הדוחות וצבעו בירוק את המסכים בוול סטריט. המגמה החיובית קיבלה תמיכה משמעותית מגיוס החוב המוצלח של ספרד אשר נהנתה מביקושים גדולים במהלך הנפקת האג"ח שלה היום. קרן המטבע הבין לאומי תרמה גם היא להתבססות המגמה החיובית כאשר העלתה את תחזית הצמיחה הגלובאלית לשנה הקרובה לרמה של 3.5%. בארה"ב עונת הדוחות נמשכת במרץ וחברות ענק כגון גולדמן זאקס וקוקה קולה פרסמו היום את דוחותיהם אשר עמדו בציפיות המוקדמות של האנליסטים. אינטל ויאהו עתידות לפרסם את דוחותיהם לאחר סיום המסחר. הנשיא אובמה פרסם היום תוכנית להגברת הפיקוח על המניפולציות בשוק הנפט. בשוק הסחורות החוזים על הנפט עולים בכ-1.3% לרמה של 104 דולר לחבית. החוזים על הזהב עולים גם הם ומחירה של אונקיה אחת עומד על  כ-1,651 דולר. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-2.00% הדאו ג'ונס עולה בכ-1.55% וה- s&p500  עולה בכ-1.6%


נתונים בולטים 

 *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 נתון התחלות הבנייה לחודש מרץ פורסם היום ונקבע על רמה של 654 אלף יחידות דיור חדשות. מדובר בירידה של 2.8% ביחס לנתון הקודם.
 נתון היתרי הבנייה נקבע על רמה של 747 אלף בתים. מדובר בעלייה של 4.8% ביחס לנתון הקודם.

 חדשות בולטות


 ענקית המשקאות קוקה קולה (KO) פרסמה היום את תוצאותיה המצוינות לרבעון הראשון של שנת 2012,החברה דיווחה על הכנסות של 11.1 מיליארד דולר אל מול צפי מוקדם של 10.82 מיליארד דולר מצד האנליסטים. הרווח הנקי של החברה נקבע על 2.05 מיליארד דולר. מניית החברה ריכזה עניין רב במהלך המסחר הציגה עלייה של 2.2%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.09%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  17/04/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד