סקירת וול סטריט 12.04.12

 
המסחר בוול סטריט התנהל היום בעליות שערים כשבקרע פורסמו מספר נתוני מאקרו מעורבים. מצד אחד פורסם כי מספר האזרחים הדורשים לקבל דמי אבטלה בארה"ב גדל בשבוע הקודם. מנגד הגירעון המסחרי של ממשלת ארה"ב בחודש פברואר קטן באופן משמעותי ביחס לחודש ינואר. באירופה המדדים נסחרו רוב היום בטריטוריה האדומה לאחר שאיטליה התקשתה לגייס הון והריבית על אג"ח של ממשלת איטליה עלתה פעם נוספת ונקבעה על רמה של 3.89%. אך בסופו של יום יישרו קו עם המגמה החיובית בוול סטריט והמסחר באירופה נסגר בעליות שערים. עונת הדוחות נמשכת והערב לאחר סיום המסחר צפויה ענקית החיפוש באינטרנט גוגל לפרסם את תוצאותיה לרבעון הראשון של 2012. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות קלות של כ-0.1% ומחירה של חבית נפט עומד על כ-102.6 דולר. החוזים על הזהב נסחרים ברמת הפתיחה שלהם ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,659 דולר. סקטור חומרי גלם וסקטור האנרגיה הובילו הערב את העליות כשעלו בכ-2.5% ו2.09% בהתאמה. לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-1.4% הדאו ג'ונס עולה בכ-1.37% וה- s&p500 עולה בכ-1.38%


נתונים בולטים

  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 מספר דורשי האבטלה לשבוע הקודם פורסם היום ונקבע על רמה של 380 אלף איש. מדובר בגידול של כ-13 אלף דורשי אבטלה חדשים.
 הגירעון המסחרי של ארה"ב בחודש פברואר פורסם היום ונקבע על רמה של 46 מיליארד דולר. הגירעון של חודש ינואר עמד על 52.5 מיליארד דולר.

 חדשות בולטות


 ענקית החיפוש באינטרנט גוגל (GOOG) מרכזת הערב עניין רב במהלך המסחר לקראת פרסום דוחותיה לרבעון הראשון של 2012. החברה צפויה לפרסם את דוחותיה היום לאחר סיום המסחר.
 חברת קטרפילר (CAT) דיווחה כי היא הגיע להסכמות בנוגע למכירת החטיבה האוסטרלית שלה תמורת כ-400 מיליון דולר. מניית החברה מזנקת בכ-4.5%
 חברת renren (RENN) הסינית אשר מפעילה את הרשת החברתית הגדולה ביותר בסין דיווחה הערב כי החלה במשא ומתן לשיתוף פעולה עם חברת Rovio במטרה להביא את המשחק הפופולארי angry birds  למשתמשיה בסין. מניית החברה מגיבה בזינוק של כ-11.3%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.053%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  12/04/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד