סקירת וול סטריט 05.04.12

 
המסחר בוול סטריט התנהל היום במגמה מעורבת. כשאירופה ממשיכה לשחק תפקיד מרכזי בהתבססות הסנטימנט השלילי.לאחר הירידות החדות של הימים האחרונים שנבעו בעיקר עקב פרסום הפרוטוקולים של ועדת השוק הפתוח וההבנה כי הפדרל ריזרב לא מתכוון לצאת בתוכנית הרחבה כמותית חדשה. נראה כי מוקד החדשות המדאיגות עבר לאירופה. נתוני מאקרו מאכזבים בגרמניה הצטרפו לעלייה בתשואות של האג"חים ושלחו את המסחר באירופה ליום נוסף של ירידות. התביעות הראשוניות לדמי אבטלה שפורסמו היום בארה"ב הצביעו על ירידה מתונה מהצפוי בכמות דורשי האבטלה. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעלייה של כ-1.8% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-103.3 דולר. החוזים על הזהב עולים בכ-0.9% ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,629 דולר.סקטור הקונגלומרטים הוביל את הירידות כשירד בכ-1% מנגד סקטור הטכנולוגיה הוביל את העליות לאחר שעלה בכ-0.3%.לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה המעורבת,הנסד"ק עולה בכ-0.42% הדאו ג'ונס יורד בכ-0.11% וה-s&p500 יורד בכ-0.05%


נתונים בולטים

  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 התביעות הראשוניות לדמי אבטלה לשבוע שהסתיים ב30.3 פורסמו היום ונקבעו על רמה של 357 אלף תביעות. אל מול צפי מוקדם לרמה של 356 אלף תביעות. הנתון הקודם נקבע על 359 אלף תביעות.

 חדשות בולטות


 חברת אלוט תקשורת הישראלית (ALLT) אשר עוסקת בפיתוח פתרונות תשתית עבור מפעילי תקשורות ורשתות סלולאריות. דיווחה היום על התקשרות חדשה עם מפעיל תקשורת גדול באמריקה הלטינית . היקף ההתקשרות הוא כ-4 מיליון דולר. מניית החברה מגיבה בזינוק של 8%
  מניית רשת המוצרים לבית Bed Bath & Beyond  (BBBY) מזנקת בכ-9% לאחר שפרסמה אמש את דוחותיה המסכמים לרבעון האחרון ולכל שנת 2011 . דוחות החברה הצביעו על גידול של כ-32% ברווחים ביחס לתקופה המקבילה אשתקד.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.175%%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  05/04/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד