סקירת וול סטריט 28.03.12


המסחר בוול סטריט התנהל היום בירידות שערים. החדשות המאכזבות בגזרת המאקרו התווספו לאזהרות הנגיד האמריקאי מתחילת השבוע וקיבעו את המגמה השלילית. בתחילת השבוע התייחס ברננקי לקשיים הכלכליים שהמשק האמריקאי צריך להתמודד איתם בכדי לחזור למסלול של התפתחות כלכלית חיוביות. הוא דיבר הן על הקשיים מבית והן על האתגרים הגלובאליים. מנגד יש שפירשו חלק מהדברים שלו כסימן לכך שהפדרל ריזרב שוקל להשיק תוכנית הרחבה כמותית נוספת. מנגד יש קולות אשר אומרים בדיוק את ההיפך ומוצאים לכך צידוקים בדבריו האחרונים של ברננקי. סיום המסחר השלילי באסיה ואירופה תרם גם הוא לסנטימנט השלילי. בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-1.72% ומחירה של חבית אחת עומד על 105.47 דולר. החוזים על הזהב יורדים בכ-1.45% לרמה של 1,660 דולר לאונקיה. סקטור האנרגיה הוביל הערב את הירידות כשהציג ירידה של כ-1.5% לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בירידות שערים:הנסד"ק יורד בכ-0.5% הדאו ג'ונס יורד בכ-0.54% וה-s&p500 יורד בכ-0.54%

נתונים בולטים 

 *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד ההזמנות למוצרים ברי קיימא עלה בחודש העוקב ב2.2% אל מול צפי מוקדם לעלייה של 2.9%
 

חדשות בולטות

 מניית חברת טבע (TEVA) עולה בערב בכ-0.2% לאחר שהחברה הודיעה על השקתה של גירסה גנרית לתרופה אשר מטפלת בסכיזופרניה בשוק האמריקאי. שווי המכירות של תרופה זו עומד על כ-4.6 מיליארד דולר.
 חברת אלפייד מטיריאלס (AMAT) מרכזת הערב עניין רב במהלך המסחר וזאת לאחר שהחברה עדכנה כלפי מטה את צפי ההכנסות לשנה הקרובה. מניית החברה מגיבה בירידה של כ-3%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.19%%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  28/03/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד