סקירת וול סטריט 23.03.12


שבוע המסחר בוול סטריט נסגר בעליות שערים קלות במדדים הגדולים לאחר שיום המסחר דווקא נפתח במגמה מעורבת על רקע נתוני מאקרו מעט מאכזבים במשק המקומי. עליות השערים סביר ונבעו מהסנטימנט החיובי מבורסות אירופה שסגרו את השבוע בעליות שערים עקב האופטימיות ממצבה של יוון ונתוני הצמיחה אשר הציגו תוצאות נמוכות אך עדיין טובות מהציפיות הראשונות. נתון מכירות הבתים שפורסם עם תחילת המסחר עצר מעט את מגמת העלייה כאשר הציג רמה נמוכה מציפיות האנליסטים. ידיעה נוספת שהעיבה על השווקים היא נתון הייצור הגרמני לחודש פברואר שגם כן הציג תוצאות נמוכות מהצפוי. נראה כי השווקים מעט התגברו על הורדת תחזית הצמיחה של סין אשר גררה ירידות שערים בשני ימי המסחר האחרונים אך עדיין ישנה אי ודאות רבה בנוגע למצב האמיתי בשתי הכלכלות מהגדולות בעולם: סין והודו. בשוק הסחורות החוזים על הנפט עולים בכ-1.5% לרמה של 106.9 דולר לחבית והחוזים על הזהב גם כן עולים בכ-1.36% לרמה של 1664 דולר לאונקיה. סקטור האנרגיה הוביל הערב את העליות בוול סטריט לאחר שעלה בכ-0.95%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.15% הדאו-ג'ונס עולה בכ-0.27% וה s&p500 עולה בכ-0.31%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 נתון מכירות הבתים החדשים לחודש פברואר פורסם היום ונקבע על רמה של 313 אלף יחידות בחישוב שנתי. הצפי המוקדם היה שנתון זה יעמוד על כ-326 אלף יחידות.


 חדשות בולטות


 מניית חברת אפל (AAPL) ממשיכה לרכז עניין רב במהלך המחסר. היום צנח מחיר המנייה בכ-9% במהלך שגרם להפסקת מסחר עקב הפעלת מנתק זרם. לאחר חידוש המסחר המניה נסחרת בירידה קלה של כ-0.5%
 מניית חברת זינגה (ZNGA ) יורדת בכ-2% לאחר דיווחים כי החברה מתכוונת לצאת בהנפקה שנייה שבמהלכה מספר בעלי עניין מרכזיים כגון מנכ"ל שעתיד למכור מניות בשווי 225 מיליון דולר
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.23%


מועד עריכת הסקירה:  23/03/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד