סקירת וול סטריט 22.03.12


המסחר בוול סטריט ממשיך להתנהל במגמה שלילית. ברמה השבועית מדובר בירידה המצטברת החזקה ביותר מאז תחילת שנת 2012. החשש להאטה כלכלית בסין ממשיך להשפיע על כיוון המסחר, היום פורסם כי המפעלים הגדולים בסין מדווחים על ירידה בפעילות הייצור. תמיכה לסנטימנט השלילי הגיעה אמש מנאומו של יו"ר הפדרל ריזרב בן ברננקי בפני הקונגרס האמריקאי, בנאומו הזהיר ברננקי מפני הקשיים הצפויים למערכת הבנקאות האירופאית עקב משבר החוב המתנהל באירופה. ברננקי מזהיר ממצב שבו משבר החוב עלול להתגלגל גם למוסדות הפיננסים בארה"ב אשר חשופים לבנקים באירופה. לטענת ברננקי מצב זה עלול לגרום לירידות בשוק המניות ועשוי אף להתפתח למחנק אשראי.בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-1.68% לרמה של 105.4 דולר לחבית. החוזים על הזהב יורדים בכ-0.46% לרמה של 1,642 דולר לאונקיה. סקטור האנרגיה הוביל את הירידות לאחר שירד בכ-1.88%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-0.4% הדאו ג'ונס יורד בכ-0.6% וה-s&p500 יורד בכ-0.72% 


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון התביעות לדמי אבטלה השבועי בישר על ירידה של כ-5000 תביעות אל עף שמרבית האנליסטים דווקא ציפו לעליה בכמות. סך התביעות לשבוע זה נעמד על כ-348 אלף תביעות בלבד.
 האינדיקטורים הכלכליים עלו בכ-0.8% בחודש פברואר, מעט מעל לציפיות הכלכלנים.


 חדשות בולטות


 ענקית האינטרנט והסלולר גוגל (GOOG) עולה בכ-0.9% במחזור מסחר גדול מהרגיל עקב השמועות כי מערכת האנדרויד 5.0 תושק כבר ברבעון השלישי של השנה. גוגל ממשיכה במגמה החיובית של השבועיים האחרונים בהם עלתה המניה בכ- 6.5%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.275%

מועד עריכת הסקירה:  22/03/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד