סקירת וול סטריט 20.03.12


המסחר בוול סטריט התנהל היום במגמה שלילית. המוקד המסחר היום עמדו החששות לגבי אפשרות להאטה בצמיחה של הכלכלה הסינית. וזאת לאור הפרסום היום לגבי העלאת מחירי הדלקים בסין על ידי הממשלה המרכזית בפעם השנייה השנה. איתות נוסף לגבי האטה האפשרית הגיע מדיווחים על ירידה בביקוש לנחושת על ידי הענק הסיני. בגזרת המאקרו המגמה היא מעורבת. אך הסנטימנט הכללי עדיין שלילי. בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-2.195 לרמה של 106.1 דולר לחבית והחוזים על הזהב יורדים בכ-1.26% לרמה של 1,646 דולר לאונקיה. סקטור האנרגיה הוביל הערב את הירידות בוול סטריט לאחר שירד בכ-1.56% לקראת סיום המסחר מתמתנת במקצת המגמה השלילית אך המדדים המובילים עדיין נסחרים בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-0.15% הדאו-ג'ונס יורד בכ-0.5% וה s&p500 יורד בכ-0.3%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון התחלות הבניה ירד בכ-1.1% לרמה של כ-698 אלף בשיעור שנתי. נתון זה הפתיע את הכלכלנים שדווקא ציפו לעליות במספר הפרויקטים החדשים.
 נתון אישורי הבנייה דווקא עלה בכ-5.5% לרמה הגבוהה ביותר מאז 2008.


 חדשות בולטות


 ענקית הטכנולוגיה אפל (AAPL) ממשיכה לשבור שיאים חדשים לאחר שאמש דיווחה החברה על תוכניתה לצאת לתהליך של חלוקת דיבידנדים וקנייה חוזרת של מניות החברה בשווי 35 מיליארד דולר. מניית החברה עולה היום בכ-0.8%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.372%

מועד עריכת הסקירה:  20/03/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד