סקירת וול סטריט 14.03.12


יום המסחר בוול סטריט התנהל במגמה מעורבת על רקע הסנטימנט החיובי מעליות השערים החדות בהן נסגר יום המסחר אתמול ונתוני המאקרו המאכזבים מהיום. לאחר שאתמול גם הנאסד"ק וגם הדאו ג'ונס הציגו את הרמות הגבוהות ביותר מזה עשר שנים גם היום המסחר נפתח בעליות שערים כאשר מדד הטכנולוגיה מוביל את השווקים עם עלייה של כ-1.5% בשיא. נתוני המאקרו המאכזבים שבעיקרם מאזן החשבון השוטף שהציג גירעון גבוה בהרבה מציפיות האנליסטים שינו את המגמה וסביר כי דחף את חלק מהסקטורים הגדולים להיסחר בירידות שערים. נגיד הבנק המרכזי, בן ברננקי, נאם היום והדגיש את הפד ימשיך במגמה של המרצת המשק עם החלפות האג"ח (מבצע טוויסט) והוא מצפה כי עליית האינפלציה בעקבות התייקרות הנפט והגז לא תהיה משמעותית כמו שחזו תחילה. בשוק הסחורות המגמה גם כן מעורבת, החוזים על הנפט ללא שינוי ברמה של 106.7 דולר לחבית. החוזים על הזהב יורדים  בכ-1.1% לרמה של 1674 דולר לאונקיה. לקראת סיום נשמרת המגמה החיובית המעורבת הגדולים: הנסד"ק יורד בכ-0.05% הדאו ג'ונס עולה  בכ-0.08% וה s&p500 יורד בכ-0.19%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הגרעון בחשבון השוטף המשק האמריקאי הציג רמה של כ-124 מיליארד דולר בחודש פברואר. רמה זו גבוהה ביותר מ-10 מיליארד מאשר ציפו האנליסטים


 חדשות בולטות


 חברת האחזקות פנסון (PNSN) יורדת בכ-23% בעקבות הודעת החברה כי היא מתכננת ארגון מחדש כדי להתגבר על החובות הכבדים בהן היא עומדת.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.274%

מועד עריכת הסקירה:  14/03/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד