סקירת וול סטריט 12.03.12


שבוע המסחר בוול סטריט נפתח במגמה מעורבת על רקע האופטימיות מאירופה עקב הצלחתה של תוכנית חילוף האג"ח היוונית והציפיות כי האיחוד האירופי יאשר את תכנית החילוץ היום בסיום ועידתו בבריסל. נתוני המאקרו מהמשק המקומי מעט העיבו על השווקים עם פרסומן של הידיעות כי הגירעון התקציבי גדל יותר מהציפיות בחודש פברואר. נראה כי המשקיעים נושאים את עיניהם לנתונים אשר יפורסמו מחר כגון: הכרזת הריבית המוניטארית ונתון המלאי העסקיים שצפויים לקבוע את אופי המסחר לאחר פרסומם. ידיעה נוספת שיהיה לה משקל כבד על המסחר מחר זו החלטת ראשי האיחוד האירופי על אישורה של תכנית החילוץ השנייה לעם היווני לאחר שעמדו בהצלחה בתנאי של החלפת האג"ח. ראשי האיחוד צפויים למסור את החלטתם בתום הוועידה אשר מתרחשת השעות אלה בבריסל. בשוק הסחורות המגמה שלילית, החוזים על הנפט יורדים בכ-0.8% לרמה של 106.5 דולר לחבית. גם החוזים על הזהב יורדים  בכ-0.5% לרמה של 1701 דולר לאונקיה. סקטור מוצרי הצריכה עם עליית שערים של כ-0.65% בממוצע רשם את עליות השערים הגבוהות במשק. לקראת סיום נשמרת המגמה המעורבת במדדים הגדולים: הנסד"ק יורד בכ-0.2% הדאו ג'ונס עולה  בכ-0.3% וה s&p500 עולה בכ-0.02%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הגרעון המסחרי של ארה"ב לחודש פברואר עומד על כ-231.7 מיליארד דולר ובחישוב שנתי עומד על כ-1.08 טריליון דולר. צפי זה טוב מעט מאשר מה שחזו האנליסטים.
 המלאי הסיטונאי עלה בכ-0.4%, כ-0.2% מתחת לציפיות האנליסטים


 חדשות בולטות


 יצרנית מכשירי הסודה הישראלית סודה-סטרים (SODA) משנה מגמה של השבוע האחרון ועולה במהלך היום בכ-9.1% אחרי שהציגה לציבור את מה שהיא מכנה הדור הבא של מכשירי הסודה הביתיים.
 חברת הסלולר הברזילאית TIM  (TSU) ממשיכה במגמה השלילית של שבוע שעבר ויורדת כ-4% במהלך המסחר היום. 
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.031%

מועד עריכת הסקירה:  12/03/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד