סקירת וול סטריט 02.03.12


שבוע המסחר בוול סטריט ננעל הערב בירידות שערים. אירופה מרכזת את מירב תשומת הלב עקב פרסום של מספר נתוני מאקרו מאכזבים כגון ירידיה במכירות הקמעוניות בגרמניה בחודש ינואר והגדלת יעד הגירעון הספרדי. מנגד רוב מדינות האיחוד האירופאי הסכימו לחתום הערב על אמנה תקציבית חדשה אשר במסגרתה יחויבו החברות באיחוד לעמוד ביעדי גרעון מסוימים ומדינה שלא תעמוד ביעדים שיקבעו תיענש. לאחר שהמדדים המובילים הגיעו לרמות שיא בתקופה האחרונה נראה כי השוק נכנס למצב סטטי יחסית שבו ללא פרסום נתונים משמעותיים שיצביעו על המשך התאוששות הכלכלה האמריקאית המימושים של ראלי פתיחת השנה ימשכו והנסד"ק יתקשה לחצות את תקרת 3,000 הנקודות. בשוק הסחורות הנפט ממשיך לעמוד בראש הכותרות לאחר שאתמול זינק הזהב השחור לרמות של 110 דולר לחבית וזאת עקב דיווחים שלא אומתו בסופו של דבר על פיצוץ צינור נפט ראשי בערב הסעודית. היום מחיר הנפט מתקן כלפי ומטה והחוזים על הנפט נסחרים בירידה של כ-2% ברמה של כ-106 דולר לחבית. החוזים על הזהב נסחרים גם הם בירידות שערים מחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,712 דולר לאחר ירידה יומית של כ-0.5%. לקראת סיום המסחר מתמנות במקצת ירידות השערים אך המדדים המובילים עדיין נסחרים במגמה שלילית: הנסד"ק יורד בכ-0.45% הדאו ג'ונס יורד בכ-0.02% וה s&p500 יורד בכ-0.33%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 לא פורסמו נתוני מאקרו משמעותיים במהלך היום.


 חדשות בולטות


 אתר ביקורות הגולשים הגדול בארה"ב יאלפ (YELP) התחילה להיסחר היום וכבר בפתיחת המסחר זינקה החברה בכ-65% לאחר שהונפקה במחיר של כ-15 דולר למניה.
 חברת המשחקים האינטרנטית זינגה (ZNGA) הודיעה היום כי תשיק ביוני את אתר החברה אשר יאפשר לגולשים להתחבר למשחקיה ללא שימוש בפייסבוק. מניית החברה הגיבה בעליה של כ-3.5%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.986%

מועד עריכת הסקירה:  02/03/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד