סקירת וול סטריט 28.02.12


המסחר בוול סטריט התנהל היום בעליות שערים כשאת הכיוון נותנים שורה של נתוני מאקרו מעורבים.  נתון ההזמנות למצורים ברי קיימא שפורסם לפני תחילת המסחר הציג ירידה של כ-4% ושלח את החוזים המוקדמים לטריטוריה השלילית המגמה לא החזיקה למרות שקיבלה תמיכה מפרסום מדד הקייס שילר שהציג ירידה גבוה מהצפוי. מנגד מדד ביטחון הצרכנים זינק לרמה של 70.8. בנוסף שורה של חדשות מעודדות מאירופה כגון ההנפקה המוצלחת שלאג"ח שביצעה היום ממשלת איטליה. והצפי לקראת תחילת החלק השני של התוכנית להגברת הנזילות הפיננסית במערכת הבנקאות האירופאית (LTRO) על ידי בנק האירופאי המרכזי. למרות הנתונים המעורבים נראה כי הסנטימנט החיובי גבר ורוב שעות המסחר התנהלו הטריטוריה החיובית. בשוק הסחורות  מחיר הנפט ממשיך לתקן כלפי מטה ומחירה של חבית אחת עומד על כ-106.6 דולר לאחר ירידה של כ-1.77% החוזים על הזהב נסחרים בעליות של כ-0.69% ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,787 דולר.סקטור הטכנולוגיה הוביל הערב את העליות כשעלה 0.7% לקראת סיום המסחר נראה כי המגמה החיובית מתחזקת והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.65% הדאו ג'ונס עולה בכ-0.27% והs&p 500  עולה בכ-0.38%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד קייס שילר המודד את מחירי הבתים ב20 הערים המרכזיות בארה"ב ירד בכ-4%. ירידה של יותר מ-1% מציפיות האנליסטים
 מדד אמון הצרכנים הציג תוצאה גבוהה מהציפיות כאשר נעמד על רמה של כ-70.8 נקודות. הרמה הגבוהה ביותר מחודש פברואר 2011.


 חדשות בולטות


 ענקית הטכנולוגיה אפל (AAPL) ממשיכה במומנט ועולה היום בכ-1.7% נוספים. עליית החברה נובעת מהכרזתה של החברה על חלוקת דיבידנד בעתיד ומהשמועות כי החברה תציג את האייפד 3 כבר ברביעי הבא.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.929%

מועד עריכת הסקירה:  28/02/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד