סקירת וול סטריט 23.02.12


לאחר יומיים של ירידות שערים התאפיין היום המסחר בארה"ב בעליות שערים. למרות הסנטימנט החיובי ישנם מספר תרחישים שליליים אשר מדאיגים את המשקיעים ומונעים מהמגמה החיובית להתחזק. למשל החדשות האחרונות מסוריה שם מחריף העימות בין המורדים לנאמני ממשל אסד והחשש שהמצב יתדרדר לכדי עימות בין סוריה לקהילה הבין לאומית. בנוסף רוחות המלחמה שמנשבות בין אירן לישראל והמערב משפיעות גם הן. הצעדים האחרונים של אירן התבטאו בעלייה חדה במחיר הנפט בשבוע האחרון. באירופה פורסם היום דוח של הנציבות האירופאית שטוען כי כלכלת הגוש האירופאי צפויה לסיים את שנת 2012 במיתון לאחר שהכלכלה המשותפת תתכווץ בכ-0.3%.בשוק הסחורות החוזים על הזהב עולים בכ-0.5% לרמה של 1,781 דולר לאונקיה והחוזים על הנפט ממשיכים לעלות ומציגים עליות של כ-1.7% ומחירה של חבית נפט אחת עומד על כ-108 דולר. לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.79% הדאו-ג'ונס עולה בכ-0.34% וה s&p500עולה בכ-0.4


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון השבועי לתביעות לדמי אבטלה נשאר ללא שינוי ברמה של כ-351 אלף תביעות. ציפיית האנליסטים הייתה דווקא לעליות בכמות התביעות
 מדד מחירי הבתים הקיימים עלה בכ-0.7%, עלייה גבוהה בכ-0.5% מציפיות הכלכלנים


 חדשות בולטות


 חברת הטכנולוגיה הישראלית אורמת (ORA) עולה בכ-6% המהלך היום לאחר שפירסמה דוחות טובים מהצפוי. החברה דיווחה על עליה של כ-895 סנט ברווח למניה יחסית לרבעון הרביעי אשתקד.
 רשת חנויות הכלבו סירס (SHLD) עולה בכ-20% בעקבות דוחות טובים מהצפוי. סירס כבר הוספדה במהלך השנה על ידי כמה מהאנליסטים הבולטים במשק אך הציגה דוחות טובים בהרבה מהציפיות.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידות עם תשואה של 1.984%

מועד עריכת הסקירה:  17/02/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד