סקירת וול סטריט 14.02.12


המסחר בוול סטריט התאפיין היום בירידות שערים. את המגמה קבע נתון המכירות הקמעוניות אשר פורסם לפני תחילת המסחר ופספס את התחזיות המוקדמות. המשך חוסר הוודאות בקשר לחבילת הסיוע השנייה של יוון מעיב גם הוא על השווקים. היום דווח כי פגישת שרי האוצר האירופאים שתוכננה למחר במטרה לדון בהסכם החילוץ היווני נדחתה. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליות קלות של כ-0.02% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-100.9 דולר. החוזים על הזהב נסחרים בירידות של כ-0.4% ומחירה של אונקיה אחת עומד על 1,718 דולר. הסקטור הפיננסי הוביל הערב את הירידות בוול סטריט כשהציג ירידה של כ1.35%. מניית בנק אוף אמריקה (BAC ) ריכזה עניין רב במהלך המסחר לאחר שהאנליסטים של סיטי עדכנו את המלצתם מקנייה לנייטרלית. המנייה מגיבה בירידיה של 3.4%. לקראת סיום המסחר המגמה מעורבת: הנסד"ק עולה בכ-0.02% הדאו ג'ונס עולה בכ-0.03% וה s&p500 יורד בכ-0.09%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 נתון המלאים העסקיים עלה בכ-0.4% בדומה לציפיות האנליסטים.
 נתון המכירות הקמעונאיות אכזב מעט עם עלייה של כ-0.4% ועלייה של כ-0.7% מנוכה סקטור הרכב. ציפיות האנליסטים עמדו על כ-0.8%
 חדשות בולטות


 חברת האינטרנט הישראלית לייבפרסון (LPSN) עולה בכ-20% במהלך יום המסחר לאחר שדיווחה על עלייה של כ-22% ברווח הנקי יחסית לרבעון האחרון אשתקד. סה"כ דיחווחה החברה על רווח נקי למניה של כ-7 סנט.
 חברת התרופות הגנריות טבע (TEVA) מעוררת עניין רב יום לפני פרסום הדוחות הרבעוניים שלה. הרבעון הנוכחי צפוי להיות הרווחי ביותר בתולדות החברה. מניית החברה דווקא יורדת בכ-1.2%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.924%


מועד עריכת הסקירה:  14/02/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד