סקירת וול סטריט 08.02.12


המסחר בוול סטריט התאפיין במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים. גם היום יוון ממשיכה לתפוס את מרכז הבמה. כאשר השוק ירד ייחסו זאת לחוסר הוודאות וחששות המשקיעים מהתפתחות משבר החוב האירופאי. ומנגד כאשר הודלפו פרטים חיוביים מההסכם המתגבש השוק הגיב בעליות. נראה כי עד שלא יפורסם ההסכם הסופי הדריכות בשווקים תימשך. הדיווחים האחרונים מספרים על התקדמות משמעותית במשא ומתן בין ראשי המפלגות השונות בפרלמנט היווני בנוגע לצעדי הרפורמות שהם נדרשים ליישם. רפורמה זו צפויה לכלול קיצוץ של כ-20% בשכר המינימום ופיטורים של כ-150 אלף עובדים במגזר הציבורי. אירוע נוסף שמשפיע על סנטימנט המשקיעים הוא נאמו של יו"ר הפדרל ריזרב בן ברננקי. אשר נאם אמש בפני הקונגרס האמריקאי על מצב הכלכלה והציג תמונה פסימית ביותר. בשוק הסחורות החוזים על נפט נסחרים בעליות של כ-0.5% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-98.9 דולר. החוזים על הזהב מציגים ירידה של כ-0.7% ומחירה של אונקיה אחת עומד על 1,736 דולר. סקטור הטכנולוגיה וסקטור הפיננסים הובילו הערב את העליות כשהוסיפו כחצי אחוז כל אחד. לקראת סיום המסחר מתחזקת המגמה החיובית והממדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.41% הדאו ג'ונס עולה בכ0.03% וה s&p500 עולה בכ-0.22%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא התפרסמו נתוני מאקרו משמעותיים במהלך היום


 חדשות בולטות


 חברת ההלבשה ראלף לורן (RL) פירסמה דוחות טובים מהצפוי עם רווח נקי של כ-169 מיליון דולר וכ-1.78 דולר רווח למניה. מניית החברה עלתה בקבות כך בכ-10% במהלך היום.
 חברת הסמי קונדקטורים הישראלית איזיצ'יפ (EZCH) דיווחה גם היא על רווח נקי גבוה מהציפיות עם כ-22 סנט רווח פר מניה. כ-2 סנט יותר משהעריכו הכלכלנים. מניית החברה עולה בכ-10.5% בעקבות כך.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.975%


מועד עריכת הסקירה:  08/02/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד