סקירת וול סטריט 06.02.12


המסחר בוול סטריט התנהל היום בירידות שערים קלות. לאחר שפרסום דו"ח התעסוקה המפתיע ביום שישי. אשר שלח את המדדים המובילים להציג עליות שערים חדות. היום חזרו החדשות מיוון לקבוע את כיוון השווקים. מוקדם יותר פורסם כי עקב המחלוקות הפוליטיות הקשות נדחו למחר הדיונים בין הצדדים על המשך הרפורמות שעל המדינה לבצע בכדי לקבל את החלק השני של חבילת הסיוע. משבר החובות היווני ממשיך להוות איום ממשי על שלמות גוש האירו בקונסטלציה הנוכחית. אך צעדי הצנע שנדרשים מיוון מפלגים את העם היווני וראש הממשלה פאפאדמוס מתקשה לגייס רוב בפרלמנט לצעדים אלה. מנגד מנהיגי אירופה מבהירים שללא המשך הרפורמות יוון לא תקבל את המשך חבילת הסיוע. בארה"ב נמשכת עונת הדוחות והיום סקטור המזון המשקאות עומד במרכז כשפפסיקו,קראפט ויאם ברנדס יפרסמו את תוצאותיהם לרבעון האחרון של שנת 2011. בשוק הסחורות החוזים על הנפט מציגים ירידה של כ-0.77% ומחירה של חבית אחת עומד על כ-97.1 דולר. החוזים על הזהב יורדים גם הם ומחירה של אונקיה אחת יורד בכ-0.91% ונקבע על כ-1,723 דולר. את הירידות בוול סטריט הוביל סקטור התחבורה שירד בכ-0.75%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בירידות שערים קלות: הנסד"ק יורד בכ-0.13% הדאו ג'ונס יורד בכ-0.14% והs&p500  יורד בכ-0.04%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 לא פורסמו היום נתוני מאקרו משמעותיים


 חדשות בולטות


 ענקית התרופות הגנריות טבע (TEVA) יורדת בכ-0.7% במהלך יום המסחר לאחר שמורגן סטנלי הורידה את דירוג החברה ל"נייטרלי" במקום קניה. מניית החברה עלתה בחודש האחרון בכ-11%.
 ספקית הסרטים האינטרנטית נטפליקס (NFLX) מעוררת עניין רב בעקבות ההודעה כי הטלוויזיה החדשה של אפל תתמוך בשידורי הסטרימינג של החברה. מניית החברה עולה בכ-2.5% במהלך היום.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.901%


מועד עריכת הסקירה:  06/02/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד