סקירת וול סטריט 01.02.12


המסחר בוול סטריט התאפיין היום בעליות שערים חדות. השילוב של מספר פרסומי מאקרו חיוביים בארה"ב ואירופה והחדשות החיוביות שמגיעות מיוון הספיקו בכדי להטיס את השוק כלפי מעלה. כאמור הדיווחים החיוביים מהמשא ומתן בין נציגי הסקטור הפרטי לבין הממשלה היוונית תרמו להתבססות הסנטימנט החיובי הן באירופה והן בארה"ב. הפרסומים האחרונים מדווחים על התקדמות במשא ומתן וצפי שהוא יסתיים לכל המאוחר עד לסוף השבוע הקרוב. אירוע נוסף שריכז תשומת לב גבוהה מצד המשקיעים הוא הפרסומים על התשקיף הצפוי של חברת פייסבוק. אומנם הרגע שבו הסימול FB יתחיל להיסחר בפועל עוד רחוק. אבל תשקיף הרשת החברתית המובילה הפך לשיחת היום בין המשקיעים. בשוק הסחורות החוזים על הנפט ממשיכים לרדת ונכון לכתיבת שורות אלו נסחרים בירידה של כ-0.84% ומחירה של חבית אחת עומד על 97.65 דולר. החוזים על הזהב ממשיכים את המגמה החיובית שבה נסחרת המתכת היקרה בתקופה האחרונה ועולים גם היום. מחירה של אונקיה אחת עומד על כ-1,748 דולר לאחר עליה יומית של כ-0.44%. הסקטור הפיננסי הוביל היום את העליות בוול סטריט שעלה בכ-.1.89% לקראת סיום המסחר נשמרת המגמה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-1.30% הדאו ג'ונס עולה בכ-0.82% וה-s&p500  עולה בכ-1.04%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 סקר ה-ADP שפורסם היום הצביע שפורסם היום הצביע על תוספת של 170 אלף משרות חדשות בחודש האחרון. הצפי המוקדם היה כי נתון זה יצביע על תוספת של 172 אלף משרות.
 מדד ה-ISM אשר מודד את הסקטור היצרני פורסם גם הוא היום ונקבע על רמה של 54.1 נקודות בעוד הצפי המוקדם היה כי הקריאה תעמוד על רמה של 54.5 נקודות.


 חדשות בולטות


 חברת אמזון (AMZN) פרסמה אתמול לאחר סיום המסחר את דוחותיה המסכמים לרבעון האחרון. החברה פספסה את תחזיות האנליסטים כשהציגה ירידה של כ-57% ברווחים. מניית החברה מגיבה בירידה של כ- 8.0%
 ענק ההשקעות מורגן סטנלי (MS) נבחר להוביל את הנפקת הרשת החברתית פייסבוק. הוא עתיד לשמש כחתם הראשי במסגרת הנפקת החברה. מניית החברה מגיבה בעלייה של כ- 4.2%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 1.846%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  01/02/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד